VDB| 

To już pewne. Marcin Najman wraca do oktagonu. Nieoczekiwana zmiana rywala?

99

Marcin Najman nie wytrzymał długo na sportowej emeryturze. Już od kilku tygodni mówiło się o tym, że "El Testosteron" wróci do MMA. Teraz to już jest pewne. Wygląda na to, że nastąpi jednak nieoczekiwana zmiana rywala. To będzie duże zaskoczenie.

To już pewne. Marcin Najman wraca do oktagonu. Nieoczekiwana zmiana rywala?
Marcin Najman (Twitter.com)

Jeszcze w lutym 2020 roku wydawało się, że Marcin Najman zakończył sportową karierę na dobre. W pożegnalnym starciu "El Testosteron" przegrał w walce wieczoru z Taxi Złotówą. Jednak nawet pomimo niekorzystnego wyniku, pożegnano go niczym jednego z najbardziej zasłużonych zawodników w Polsce.

Krótka emerytura

Sportowa emerytura jednak nie trwała zbyt długo. Najpierw wydawało się, że jest bardzo blisko starcia z aktorem Jackiem Murańskim. Obaj panowie intensywnie obrzucali się wyzwiskami w mediach. Najman nawet przystał na wszystkie warunki stawiane przez rywala, ale ten ostatecznie się wycofał.

Natomiast pod koniec lipca polskie media sportowe obiegła wiadomość o innym rywalu Marcina Najmana. Miał nim być Paweł Jóźwiak, który na co dzień dowodzi inną organizacją sportów Walki - FEN (Fight Exclusive Night). Obaj panowie nawet oficjalnie stanęli "twarzą w twarz", o czym informowaliśmy TUTAJ.

Nieoczekiwany rywal

Z naszych informacji wynika, iż walka pomiędzy Marcinem Najmanem a Pawłem Jóźwiakiem na MMA-VIP 3 nie dojdzie do skutku. To jednak nie oznacza, że "El Testosteron" nie wróci na ring. Występ polskiej legendy sportów walki jest niezagrożony.

Już sobotę 11 września o godz. 18:00 podczas konferencji prasowej przed galą MMA-VIP 3 zostanie ogłoszony nowy rywal Marcina Najmana. Wszystko wskazuje na to, że "El Testosteron" w powrocie ze sportowej emerytury zmierzy się z niepokonanym dotąd rywalem, który już wcześniej miał okazję walczyć w oktagonie. To może oznaczać, iż będzie on bardziej wymagającym rywalem niż ci wcześniej zapowiadani.

Szczegóły zostaną ogłoszone podczas sobotniej konferencji prasowej. Transmisja tego wydarzenia odbędzie się o godz. 18:00 na oficjalnym kanale MMA-VIP na portalu YouTube (więcej informacji TUTAJ).

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić