aktualizacja 

Potężna zadyma przed galą u Peszki! Doszło do rękoczynów

3

Konferencja prasowa poprzedzająca drugą galę Clout MMA obfitowała w oczekiwane przez fanów freak-fightów "dymy". Gorąco było zwłaszcza między bohaterami jednego z najciekawiej zapowiadających się pojedynków gali - Denisa Labrygi i Kamila Mindy. W trakcie face to face między zawodnikami doszło do starcia fizycznego, w efekcie czego musiała interweniować ochrona.

Potężna zadyma przed galą u Peszki! Doszło do rękoczynów
Na zdjęciu: Adrian Labryga i Kamil Minda (YouTube, cloutmma)

Clout MMA to organizacja freak fightów, która powstała w tym roku. Jej twarzami są były reprezentant Polski Sławomir Peszko oraz influencerka Lexy Chaplin. Druga gala Clout MMA odbędzie się 28 października w Płocku.

W karcie walk widnieje 11 pojedynków. Jednym z najciekawszych będzie starcie Denisa Labrygi z Kamilem Mindą. Między tymi zawodnikami iskrzy już od jakiegoś czasu.

Minda, podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego kilkukrotnie zarzucał Labrydze, że ten atakuje tylko słabszych rywali ze środowiska freakowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: W Polsce to nie do pomyślenia. Niezwykłe przeżycie kibica

 Wypowiedź ta spotkała się ze zdecydowaną reakcją Labrygi, który w opublikowanym w swoich mediach społecznościowych materiale ostro zaatakował Mindę. Młodszy z zawodników nie szczędził też cierpkich słów wobec klubu, w którym trenuje jego rywal - Akademii Sportów Wilanów prowadzonego przez ikonę MMA, trenera Mirosława Oknińskiego. 

Gorąco było też na poniedziałkowej konferencji Clout. Obaj rywale nie szczędzili sobie wyzwisk, jednocześnie przekonując o swojej wyższości sportowej. 

- Bałeś się walki ze mną, nie chciałeś walki ze mną, tylko wybierałeś łatwiejszych przeciwników - przekonywał Minda. -  Teraz jestem tu i cię rozp***ę 28 października - ripostował Labryga. 

Po kilkuminutowej przepychance słownej obaj zawodnicy stanęli do face to face’a. Minda agresywnie ruszył do przodu, przyciskając czoło do głowy rywala, co wyraźnie rozwścieczyło Labrygę, który w odpowiedzi wyprowadził cios w kierunku rywala. Kolejne próby przeprowadzenia procedury również kończyły się atakami Labrygi, który najpierw kopnął, a potem odepchnął swojego rywala. 

- Weź tę ku*** banię - krzyczał do oponenta podminowany Labryga.

Na zakończenie konferencji doszło do jeszcze jednej próby przeprowadzenia face to face’a między Labrygą a Mindą. Tym razem obaj rywale wytrzymali ciśnienie, przez dłuższą chwilę spoglądając sobie w oczy. 

Długo oczekiwane starcie między zawodnikami wagi ciężkiej odbędzie się 28 października na gali Clout MMA 2. Faworytem wśród bukmacherów jest obecnie Denis Labryga, na którego kurs wynosi 1,65, w stosunku do 1,98 w przypadku chęci postawienia na Kamila Mindę. 

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić