VDB| 

Problem włoskiej gwiazdy. Został oskarżony przez... złodzieja samochodów

10

Spore problemy może mieć Stephan El Shaarawy. Włoski piłkarz w lutym w spektakularny sposób powstrzymał złodzieja samochodów przed kradzieżą jego lamborghini. Jednak kilka miesięcy później ten oskarżył gwiazdę AS Romy o pobicie. Obecnie trwa dochodzenie.

Problem włoskiej gwiazdy. Został oskarżony przez... złodzieja samochodów
Stephan El Shaarawy (Twitter.com)

W lutym El Shaarawy miał był świadkiem, jak w stolicy Włoch złodziej wybił szybę w jego lamborghini i chciał je ukraść. Piłkarz zaskoczył złodzieja i powstrzymał go przed zbrodnią.

Skrzydłowy AS Romy rzucił się pościg za złodziejem - dogonił go i obezwładnił. Włoch trzymał go na ziemi aż do momentu przyjazdu policji. Ostatecznie złodzieja skazano na 1,5 roku więzienia i wydawało się, że to koniec całej historii.

Nic bardziej mylnego. Złodziej oskarżył piłkarza o pobicie. Obecnie trwa dochodzenie policyjnie wobec włoskiego piłkarza. Zaplanowano już termin jego przesłuchania - ma do niego dojść pod koniec lipca.

Oskarżycielem jest osoba, która chciała ukraść jego samochód. Może on powiedzieć wszystko, a policja musi ustalić fakty. Dlatego Stephen pod koniec lipca opowie, co się dokładnie wtedy stało - poinformował włoskie media prawnik Stephana El Sharaawy'ego.

Włoskie media informują, że 30-letni Chilijczyk, który próbował ukraść auto piłkarza, nie ma większych szans na wygranie w tej sprawy. Wszystko musi się jednak odbyć zgodnie z procedurami.

Zobacz także: Robert Lewandowski nie nadaje się na kapitana? „Czasami wielcy piłkarze to egocentrycy”
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić