Prowokacja Jose Mourinho. Posypały się obelgi

0

Po wygranych 3:0 derbach Rzymu, znany trener miał czas na świętowanie, ale miał również na wbicie szpilki kibicom wroga.

Prowokacja Jose Mourinho. Posypały się obelgi
Jose Mourinho prowokował kibiców Lazio (Instagram, Instagram)

Jose Mourinho pracował w swojej karierze między innymi w Hiszpanii i w Anglii. Przed sezonem powrócił do Włoch i postanowił zabrać się za poprawienie wyników AS Romy. Jak dotąd idzie mu przeciętnie, ale akurat poprzedni tydzień był bardzo udany dla Portugalczyka i jego piłkarzy. Roma awansowała do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy i odniosła prestiżowe zwycięstwo 3:0 z Lazio w derbach Rzymu.

Mourinho w tym meczu był wyjątkowo spokojny przy boisku. Jego drużyna prowadziła już po 56 sekundach i nie pozwoliła na cokolwiek przeciwnikom. Trener słodko zrewanżował się za porażkę poniesioną z Lazio w pierwszym spotkaniu w sezonie.

Znany trener postanowił jednak w swoim stylu podgrzać atmosferę po meczu. Tym razem wykorzystał do tego Instagrama. Opublikował w portalu społecznościowym dwa zdjęcia i na obu selfie pozuje z bardzo podobnym uśmiechem.

Kiedy wiesz, że wygrasz jeszcze przed rozpoczęciem meczu, to zdjęcie z autobusu jest bardzo podobne do zdjęcia z szatni - napisał Mourinho.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

W komentarzach posypały się obelgi od rozwścieczonych kibiców Lazio. Dlaczego? Nie była to pierwsza prowokacja związana z derbami Rzymu, a po drugie fani pokonanych czuli się skrzywdzeni przez sędziego. Arbiter nie przyznał Lazio rzutu karnego za uderzenie w twarz Sergeja Milinkovicia-Savicia, przez co nie czuli, że rozstrzygnięcie było sprawiedliwe.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić