Szymon Michalski| 

Przebrał się za Wiśniewskiego. Poznajesz, kto to?

6

Mariuszowi Pudzianowskiemu podczas edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2008 roku nie brakowało ciekawych pomysłów, jeśli chodzi o stylizacje. W finale programu były strongman wystąpił przebrany za... Michała Wiśniewskiego.

Przebrał się za Wiśniewskiego. Poznajesz, kto to?
Mariusz Pudzianowski (Instagram, Mariusz Pudzianowski)

W 2008 roku Mariusz Pudzianowski był jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami". Była to siódma edycja tego programu. Jego taneczną partnerką była wtedy Magdalena Soszyńska.

Para świetne odnajdywała się na parkiecie, czego dowodem jest ich udział w wielkim finale. Pudzianowski i jego partnerka byli znani z niekonwencjonalnych stylizacji. W jednym odcinku były strongman był przebrany za Shreka. W innym "Pudzian" stylizował się na narzeczonym Dody, Adamie Darskim.

Zgodnie z przypuszczeniami, 47-latek także w finale postawił na coś wyjątkowego. Były mistrz świata strongmanów wyszedł na parkiet przebrany za... Michała Wiśniewskiego. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć czerwonej peruki i charakterystycznego ubioru.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przygotowuje silniki zawodnikom Unii. Będzie głównym winowajcą potencjalnego spadku?
Pudzianowski wrócił myślami do tamtych wydarzeń. "Pudzian" w swoim stylu skomentował swój ubiór. "Grażyna, to ty? Było grubo. Za rok Eurowizja moja" - napisał 47-latek na Instagramie. Do wpisu dołączył zdjęcie z odcinka (możesz je zobaczyć na końcu artykułu).

To nie pierwszy raz, gdy były strongman wraca wspomnieniami do swojego uczestnictwa w "Tańcu z Gwiazdami". Kilka tygodni wcześniej także zamieszczał w mediach społecznościowych urywki z tego programu.

Dodajmy, że we wspomnianym 2008 roku Pudzianowski i Soczyńska musieli uznać wyższość Magdaleny Walach i Cezarego Olszewskiego. Mimo tego wynik byłego strongmana i tak można uznać za udany.

Pudzianowski obecnie jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. 47-latek w dalszym ciągu nie porzucił myśli o walkach w MMA. Po raz ostatni walkę w klatce stoczył w czerwcu 2023 roku. Na gali XTB KSW 83: Colosseum 2 w Warszawie niespodziewanie przegrał przez TKO z Arturem Szpilką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić