Przegrał kolejną walkę w Clout. "Sędziowie mnie nie lubią"

3

Szóstej porażki z rzędu doznał Denis Załęcki podczas gali Clout MMA 5. Po porażce z Michałem Pasternakiem, który przyjął walkę na ostatnią chwilę, "Bad Boy" tłumaczył, że sędziowie go nie lubią.

Przegrał kolejną walkę w Clout. "Sędziowie mnie nie lubią"
Przegrał kolejną walkę w Clout. "Sędziowie mnie nie lubią" (YouTube)

To miała być jedna z najbardziej elektryzujących walk na gali Clout MMA 5. Ostatecznie jednak Amadeusz "Ferrari" Roślik, z przyczyn osobistych, musiał wycofać się z walki z Denisem "Bad Boy'em" Załęckim, a jego miejsca, na ostatnią chwilę, zajął Michał "Wampir" Pasternak.

Pasternak pierwszą rundę skupił się głównie na badaniu rywala, natomiast Denis próbował przede wszystkim kopnięć, zarówno tych niższych, jak i tych wycelowanych w głowę rywala.

Walka rozstrzygnęła się w trzeciej rundzie, gdy szarża Pasternaka rozbiła łuk brwiowy Załęckiego, którego twarz zalała się krwią. Wezwany do klatki lekarz zadecydował natomiast o niemożności kontynuowania walki przez "Bad Boy'a".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Ostatecznie jednak, mimo przedwczesnego zakończenia walki, o werdykcie decydowali sędziowie. Ci zaś, niejednogłośną decyzją, wskazali triumf Pasternaka.

Denis Załęcki przegrał przez sędziów?

Z takim werdyktem nie może pogodzić się Denis Załęcki, który uważa, że to on wygrał dwie rundy i powinien triumfować w sobotni wieczór. Sędziowie orzekli jednak inaczej.

Wszyscy mówili, że ja wygrałem. Widziałem, że trener Mirek był wkurwi*ny, bo wiedział, że przegrali. Dwóch sędziów dało na niego (Pasternaka), jeden na mnie. Odpierdal*łem ostatnio, to nie ma co się dziwić. Sędziowie mnie nie lubią, ale sprawiedliwości w Polsce nigdy nie było - powiedział Załęcki, cytowany przez portal mma.pl.

Denis Załęcki doznał szóstej porażki z rzędu we freakowych organizacjach MMA w Polsce.

To są freaki - wynik się nie liczy. Ważne, że pokazałem w czterdziestu procentach, co potrafię - dodaje Załęcki, który wcześniej przegrał między innymi z Patrykiem Masiakiem.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić