LAK| 

Zagranie poniżej pasa? Gwiazdor "przejechał się" po Najmanie

28

Borys Mańkowski nie gryzł się w język, gdy jeden ze współwłaścicieli Fame MMA zapytał go o Marcina Najmana. Mocno poleciał. Podkreślił, że nikt nie chciałby być synem "El Testosterona". To może być kolejna drama!

Zagranie poniżej pasa? Gwiazdor "przejechał się" po Najmanie
Marcin Najman (Fame MMA)

Borys Mańkowski i Norman Parke 2 października zmierzą się w rewanżu na Fame MMA 11 w Arenie Gliwice. Organizacja KSW wydała zgodę na pojedynek Mańkowskiego w Fame MMA. "Diabeł Tasmański" nie ukrywa, że obecnie rewanż z Parkiem byłby niemożliwy w formule MMA ze względu na operację więzadła krzyżowego, którą przeszedł kilka miesięcy temu.

Pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich i potrwa... jedną rundę, która będzie liczyć aż 15 minut. Nie będzie więc czasu na odpoczynek. Obaj weterani KSW zawalczą w małych rękawicach, by podnieść atrakcyjność starcia.

Po raz pierwszy Norman Parke i Borys Mańkowski spotkali się 23 marca 2019 roku na gali KSW 47. Wówczas lepszy okazał się "Stormin", który zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Przejechał się po Najmanie

W środę Mańkowski i Parke spotkali się w programie face to face, który prowadził "Boxdel", jeden ze współwłaścicieli organizacji Fame MMA. Jedno z ostatnich pytań dotyczyło... Marcina Najmana. I wtedy się zaczęło!

Najman? To nie jest zawodnik. Nawet mi nie przeszło przez myśl - zaczął Mańkowski.

"Diabeł Tasmański" poszedł dalej i mówił, że nie rozumie działań Najmana. Mocno poleciał. Podkreślił nawet, że nikt nie chciałby być synem "El Testosterona". To będzie może być kolejna drama!

Nigdy tego nie zrozumiem i nigdy tego nie zaakceptuję, z tego co wiem, to on ma jakieś dziecko, do szkoły chodzi. Nie zrobiłbym tego dla swojego dzieciaka. Robię to co robię i potem ten dzieciak idzie do szkoły i wszyscy wiemy, jak to wszystko wygląda. Na pewno nie jest fajnie być dzieckiem Marcina Najmana - zaznaczył.

Wtedy swoje słowa wtrącił "Boxdel". - Nie chciałbym być jego synem - powiedział. - Ja też, nikt by nie chciał być - zaznaczył Mańkowski.

Zobacz także: FAME 11 F2F: Mańkowski vs Parke - JEDYNA SPORTOWA WERSJA
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić