Publicznie prali brudy. Teraz szczęście aż od nich bije

4

W 2018 roku małżeństwo Piotr i Justyny Żyły dobiegło końca. Para w mediach społecznościowych wzajemnie oskarżała się o rozpad swojej rodziny, aż w końcu ich relacja po rozstaniu znacząco się poprawiła. Teraz oboje są w szczęśliwych związkach, co potwierdzili przy okazji świąt Bożego Narodzenia.

Publicznie prali brudy. Teraz szczęście aż od nich bije
Na zdjęciu: Piotr Żyła i Justyna Żyła (Instagram) (PAP)

Piotr Żyła od dziecka chciał być jak Adam Małysz. To właśnie postawa byłego skoczka sprawiła, że ten zainteresował się skokami narciarskimi. Z kolei już w liceum związał się z Justyną Lazar, która była kuzynką obecnego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Oboje mieli po 19 lat w momencie, kiedy stanęli na ślubnym kobiercu. Z kolei rok później, w 2007 na świat przyszedł ich syn. Pięć lat później Żyła po raz drugi został ojcem, kiedy to Justyna urodziła dziewczynkę.

W 2018 roku potwierdziły się doniesienia "Faktu" o problemach w ich rodzinie. Po igrzyskach olimpijskich na skoczka nie czekała żona, tylko inna kobieta. Już wtedy mówiło się, że para nie mieszka ze sobą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękne chwile. Arkadiusz Milik w roli głównej
"Tak mi wszyscy odradzali... więc usunęłam wcześniejszy post. Tak. To prawda. Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę). Nie mam zamiaru już kłamać" - brzmiały pierwsze słowa w mediach społecznościowych Justyny Żyły na temat jej małżeństwa.
"Odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media" - to z kolei odpowiedź ze strony skoczka.

Ostatecznie minęło sporo czasu, zanim oboje przestali atakować się w mediach społecznościowych. W tym czasie Żyła zaczął spotykać się z aktorką Marceliną Ziętek, co nie spodobało się jego żonie. Obecna partnerka skoczka nawet pozwała Justynę Żyłę i udało jej się wygrać proces.

Obecnie jednak zarówno życie Piotra, jak i Justyny układa się znakomicie. Zawodnik wciąż pozostaje w związku z Ziętek, a idealnym potwierdzeniem ich relacji jest wspólne zdjęcie, które aktorka dodała z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Również wspólne zdjęcie z partnerem opublikowała była żona Żyły. Ta jednak poinformowała przy tym, że zaręczyła się ze swoim obecnym partnerem.

"Nigdy nie mów nigdy" - podpisała wspólne zdjęcie Justyna Żyła, a w hasztagach potwierdziła, że przyjęła zaręczyny.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić