Punchdown 4. Bonus BGC grzmi po decyzji sędziego. Padły bardzo mocne słowa

2

Decyzją sędziów Piotr Witczak przegrał w walce wieczoru z Andrzejem Żuromskim podczas gali Punchdown 4. Werdykt wywołał jednak niemałe kontowersje. Z arbitrami nie zgadza się także sam "Bonus BGC", który w mocnych słowach powiedział, co myśli o wyniku.

Punchdown 4. Bonus BGC grzmi po decyzji sędziego. Padły bardzo mocne słowa
Bonus BGC przegrał na gali Punchdown 4 (Instagram)

Za nami czwarta edycja gali Punchdown. Impreza była podzielona na dwie części - turniejową oraz super fight. W tej drugiej w walce wieczoru wystąpił Piotr Witczak, znany jako "Bonus BGC". Był to dla niego drugi start w walkach na policzkowanie.

Pojedynek "Bonusa BGC" z "Żuromem" elektryzował fanów. Atmosferę podkręcił Witczak, który przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że "nie zna gościa (swojego rywala)".

Po jednym z ciosów Witczaka, mocno zachwiało jego rywalem. Cały, trwający trzy rundy, pojedynek był jednak bardzo wyrównany i to sędziowie podjęli ostateczną decyzję o tym, kto wygrał.

Kontrowersje na Punchdown 4. "Bonus BGC" był wzburzony!

Arbitrzy uznali, że górą w tym starciu był Żuromski. To nie spodobało się Witczakowi. Pokręcił wymownie głową, po czym opuścił salę. Raz jeszcze zabrał głos ws. walki na Instagramie. Padły mocne słowa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Wałek jak c***! Pozdrawiam kibiców - skomentował krótko.
Bonus BGC, nie płacz, dam ci rewanż. Sędziowie zadecydowali tak, a nie inaczej i tyle - odpowiedział "Żurom".

Witczak otrzymał od swoich fanów liczne słowa wsparcia. Wiele osób uważało, że to "Bonus BGC" był lepszy. Dodajmy, że w turnieju najlepszy był Marcin "Kostrześ" Kostrzewski, za co otrzymał 40 tys. zł.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Perfekcyjna bramkarka"! Iga Świątek poradziłaby sobie w futbolu?
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić