Dominika Pawlik| 

Robert Burneika szalał z córką na weselnym parkiecie

4

Robert Burneika po raz pierwszy miał okazję gościć na weselu z całą rodziną. Nie mogło zabraknąć z tej okazji pamiątek w postaci zdjęć i wideo. Kulturysta szalał na parkiecie z córeczką na rękach.

Robert Burneika szalał z córką na weselnym parkiecie
Robert Burneika z rodziną (Instagram.com)

Robert Burneika spełnia się w roli ojca. Wraz z małżonką oraz kilkumiesięczną córką Gają weekend spędził na weselu, w roli gościa. "Dziś hardkorowo na weselu" - napisał w sobotę i opowiedział, że to pierwsza taka okazja dla córeczki.

"3x nie ma lipy" - napisał już po imprezie. Na weselu kulturysta i zawodnik MMA bardzo dobrze się bawił. Postanowił dać pokaz swoich umiejętności tanecznych, a do tańca porwał... córeczkę. Kołysząc ją w ramionach, podrygiwał w rytm muzyki, a wszystko zostało uwiecznione i znalazło się na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Hardkorowy taniec z gwiazdami", "Ale słodko", "Hardkorowy Koksu i kaczuchy. Nie wierzę" - to tylko niektóre komentarze zachwyconych fanów.

Burneika to pochodzący z Litwy kulturysta, który od lat mieszka w Polsce. Jak dotąd stoczył trzy walki w MMA. Po dwóch wygranych, z Marcinem Najmanem i Dawidem Ozdobą, "Hardkorowy Koksu" przegrał w debiucie dla KSW z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Jego kolejne pojedynki w klatce stoją pod znakiem zapytania.

Zobacz także: #dziejesiesporcie: tak Hardkorowy Koksu bawi się z córeczką
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić