Rodzina Conora McGregora powiększyła się. "W klanie McGregorów jest teraz pięć osób"

2

"W klanie McGregorów jest teraz pięć osób" - poinformował w swoich mediach społecznościowych zawodnik MMA. Fotka sportowca z maleńkim chłopcem na rękach topi serca.

Rodzina Conora McGregora powiększyła się. "W klanie McGregorów jest teraz pięć osób"
Conor McGregor (Instagram)

Conor McGregor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie sportu. Jest bogaty, ma drogie hobby i uwielbia chwalić się swoim wystawnym życiem, a także inwestować horrendalne pieniądze w różne abstrakcyjne rzeczy.

Ostatnio planował kupić Manchester United. Początkowo myślano, że to tylko żart, ale wojownik zdradził, że myśli o tym poważnie. Miał okazję kupić Celtic Glasgow, ale uznał, że może też mieć dwa kluby.

Jednak poza tym wszystkim, to bardzo rodzinny człowiek. Od lat związany jest z jedną kobietą, stara się dbać o ich prywatność, ale czasami chwali się momentami z życia. Tak stało się i teraz, bowiem na świat przyszło trzecie dziecko McGregora. Gwiazdor zdradził, że to chłopiec o imieniu Rian.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Conor McGregor od 2008 roku związany jest z Dee Devlin. Para ma syna Jacka McGregora Jr, który ma już cztery lata, a także córkę Croie Mairead, która ma nieco ponad dwa lata.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić