Romantyczna wyprawa. Zbigniew Boniek pokazał się ze swoją żoną

25

Zbigniew Boniek świętował niedawno 45. rocznicę ślubu. Widać, że mimo upływu lat wciąż świetnie dogaduje się ze swoją żoną Wiesławą. Para wybrała się ostatnio na wspólny wypad. Ustępujący prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej pochwalił się wszystkim na Twitterze.

Romantyczna wyprawa. Zbigniew Boniek pokazał się ze swoją żoną
Zbigniew Boniek z żoną (Twitter.com)

Zbigniew Boniek poznał swoją żonę jako szesnastolatek. Cztery lata później para wzięła ślub. Ostatnio Bońkowie świętowali 45. rocznicę ślubu. Mimo upływu lat ich miłość nadal kwitnie, co można zobaczyć na pojawiających się w sieci zdjęciach.

Para chętnie spędza razem czas. Ostatnio Zbigniew i Wiesława Bońkowie wybrali się na wspólną wycieczkę do wschodniej Polski. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wszystkim pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Lublin - jaki ty jesteś ładny" - napisał Boniek na Twitterze. Zamieścił także zdjęcie ze starego miasta. Fani byłego piłkarza w komentarzach polecali atrakcje, jakie powinien zobaczyć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory prezesa PZPN. Kto następcą Bońka?

Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wiadomo, że na kolejną kadencję nie może zostać wybrany Zbigniew Boniek, wobec czego na stanowisku pojawi się zupełnie nowa osoba.

Wybory przeprowadzone zostaną już 18 sierpnia. Faworytami do objęcia funkcji po Bońku, który obecnie jest także wiceprezydentem UEFA, są Cezary Kulesza i Marek Koźmiński.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić