LAK| 

Rozenek-Majdan pokazała ważną osobę. Fani pytają: "To Brad Pitt?"

27

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie wrzuciła zdjęcie, które rozpaliło fanów do czerwoności. Internauci pytają o przystojnego mężczyznę. Jeden z nich zaskoczył pytaniem: czy to jest Brad Pitt?

Rozenek-Majdan pokazała ważną osobę. Fani pytają: "To Brad Pitt?"
Majdan z żoną (Instagram)

Małgorzaty Rozenek-Majdan chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W ciągu ostatnich lat zrobiła oszałamiającą karierę i stała się prawdziwą gwiazdą telewizji. Nic więc dziwnego w tym, że jej profile w mediach społecznościowych są bardzo uważnie śledzone przez internautów.

Kim jest brat Rozenek?

W najnowszym poście celebrytka zdecydowała się pokazać członków rodziny. Na zdjęciu widzimy trzech synów: Stanisława, Tadeusza i najmłodszego Henryka. Obok nich znalazł się także jej brat, Misha Kostrzewski.

Jest brat, jest zabawa. Nie ma za to make up’u, ale Tadek ma siniaka - napisała Rozenek-Majdan w opisie fotografii.

Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Internautów najbardziej zainteresował brat celebrytki, którzy rzadko pojawia się na jej Instagramie. Jeden z fanów zapytał nawet, czy to nie jest Brad Pitt na fotografii. "Pytania o status brata - czas start" - dodał inny.

Misha Kostrzewski mieszka we Francji i zajmuje się tańcem. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, a teraz jest tancerzem i choreografem w operze w Lyonie. Rozenek-Majdan nie ukrywa, że jej brat może pochwalić się nieprzeciętną urodą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marlena Kowalewska: Jestem z nas bardzo dumna
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić