LAK| 

Rozenek-Majdan w poważnych tarapatach? Jest ktoś, kto chce ją uderzyć!

20

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo na gali Punchdown? Okazuje się, że jednak z celebrytek chce jej rzucić. Nawet publicznie deklaruje, że z przyjemnością by ją uderzyła. Wiemy, za co!

Rozenek-Majdan w poważnych tarapatach? Jest ktoś, kto chce ją uderzyć!
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram)

Wielkimi krokami zbliża się gala Punchdown 5, czyli pojedynki na tzw. plaskacze. W piątek 22 października kibice będą świadkami wielu emocjonujących starć. Jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków TOTALbet Punchdown 5 jest walka Esmeraldy Godlewskiej z gwiazdą "Projektu Lady" Patrycją Karczewską, znaną jako "Patusia".

Rzuca wyzwanie Rozenek-Majdan

W rozmowie z "Super Expressem" Karczewska nie ukrywa, że z przyjemnością kogoś w końcu uderzy publicznie.

- Nie mogę się doczekać aż ją otrzymam i to zrobię. Zatrzymam się na kupie takiego kwasu hialuronowego. No coś pięknego! Mam nadzieję, że ten kwas dokona emigracji - powiedziała.

Okazuje się, że gwiazda "Projekt Lady" snuje na przyszłość w Punchdown. Nawet podała, z kim chciałaby się zmierzyć w przyszłości. To... Małgorzata Rozenek-Majdan. Podała nawet konkretną przyczynę.

Znalazłaby się jeszcze taka jedna osoba. Niejaka Lady Rozenek! Chciałabym ją uderzyć. Oczywiście! Za to, że mnie wyrzuciła z Projektu Lady, a ja się nadaję na damę! Byłam, jestem i będę damą! - zaznaczyła.

Do gali TOTALbet Punchdown 5 pozostało kilka dni. Galę zaplanowaną na 22 października będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie Pay Per View w streamingu internetowym.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić