VDB| 

Rywal Popka wie, co to życie. Kizo pochwalił się kosmicznie drogim zegarkiem

35

Gwiazdy FAME MMA należą do najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie internetu, stąd też nie może dziwić, że stać je na wystawne życie. Dokładnie tak jest w przypadku rapera Patryka "Kizo" Wozińskiego. Przyszły rywal "Popka" pochwalił się ostatnio swoim zegarkiem, cena zwala z nóg.

Rywal Popka wie, co to życie. Kizo pochwalił się kosmicznie drogim zegarkiem
Patryk "Kizo" Woziński (Instagram.com)

Pojedynek Patryka "Kizo" Wozińskiego z Popkiem to jeden z największych hitów zbliżającej się gali FAME MMA 9. Niedawno obaj wysyłali do siebie zaczepki w mediach społecznościowych, czym podsycają atmosferę przed walką, która odbędzie się już 6 marca. Można się więc spodziewać, że grzmotów w oktagonie podczas ich starcia nie zabraknie.

Raper Kizo w mediach społecznościowych nie tylko zaczepia swojego przyszłego rywala. Patryk Woziński w internecie lubi pokazywać jak wygodne i ekskluzywne prowadzi życie. Ostatnio natomiast w szczególności zaczął chwalić się swoim zegarkiem. Nie można się jednak dziwić, ponieważ sprawił sobie Rolexa, który kosztuje krocie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Po tym jak w ostatnio Kizo pokazał swój zegarek z bliska łatwo można było namierzyć ten model. Znany raper nosi sprzęt marki Rolex, a konkretnie Submariner Date 41 mm 126613LB. Według strony producenta można ten zegarek kupić już za 13 800 euro, czyli w przeliczeniu ponad 62 300 złotych.

Wielu fanów polskiego rapu może pozazdrości Patrykowi Wozińskiemu takiej biżuterii. Nie każdy może sobie pozwolić na aż tak wartościowy sprzęt. W jego przypadku to jednak nie dziwi, jego utwory na portalu YouTube mają miliony wyświetleń, a ponadto za samą walkę z Popkiem z pewnością został solidnie wynagrodzony.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ana Ivanović w nowej dla siebie roli. Internauci zachwyceni
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić