Jakub Artych
Jakub Artych| 

Rzeźniczak żałuje głośnego wywiadu. Szczere słowa byłego piłkarza

1

Po dołączeniu do organizacji Clout MMA, Jakub Rzeźniczak znów musi odpowiadać na pytania dotyczące życia prywatnego. W rozmowie z "Super Expressem" były piłkarz przyznał się do błędu.

Rzeźniczak żałuje głośnego wywiadu. Szczere słowa byłego piłkarza
Rzeźniczak żałuje głośnego wywiadu. Szczere słowa byłego piłkarza (Licencjodawca, AKPA)

Jakub Rzeźniczak nie ustaje w próbach odbudowania zszarganej reputacji, usiłując na nowo wkupić się w łaski Polaków. Gdy drugoligowy klub Kotwica Kołobrzeg, z którym związany był w ostatnim czasie, jednostronnie rozwiązał z nim kontrakt, 37-latek z jeszcze większym zapałem obnosi się w mediach rodzinnym szczęściem.

Piłkarz poszedł też za przykładem innych celebrytów, jak Sebastian Fabijański czy Marianna Schreiber, i przyjął propozycję dołączenia do jednej federacji freak fightowych.

37-latek musiał sobie zdawać sprawę, że na światło dzienne powrócą jego prywatne sprawy. I tak też było.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pod Siatką: Kanada naciskała, ale Polacy pokazali charakter. Zobacz kulisy meczu

Przypomnijmy, że Jakub Rzeźniczak jest teraz w związku małżeńskim z Pauliną, z którą wkrótce doczeka się dziecka. Ma jednak jeszcze jedną pociechę, Inez, która jest owocem jego relacji z Eweliną Taraszkiewicz. 37-latek nie utrzymuje z nią jednak kontaktu.

Nie wiem, czy ta walka powinna w ogóle się odbyć, bo piłkarz jest emocjonalnie na poziomie 12-latka, a osoby niedojrzałe emocjonalnie nie powinny walczyć we freakach - mówiła o nim Marianna Schreiber. - I nic poza tym, że kilka lat temu w miarę dobrze wychodziło mu kopanie piłki, to nic poza tym sobą nie reprezentuje - dodaje.

Rzeźniczak żałuje wywiadu

Rzeźniczak w przeszłości udzielił głośnego wywiadu nie tylko telewizji TVN, ale także Żurnaliście. W rozmowie z "Super Expressem" przyznaje, że popełnił wówczas duży błąd.

Wywiad był niepotrzebny i za dużo tam faktycznie powiedziałem. Muszę się z tym zgodzić. Parę rzeczy było też nieprawdą. Żałuję tego - powiedział Rzeźniczak.

Były reprezentant Polski w piłce nożnej zadebiutuje już podczas gali, która 8 czerwca odbędzie się w katowickim Spodku. Jego przeciwnikiem będzie Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak. Walka odbędzie się w formule MMA i została zakontraktowana na trzy rundy trwające po trzy minuty.

Paulina cały czas przeżywa te konferencje. Pisaliśmy tutaj, jak leciał pierwszy panel, a ja siedziałem na backstage'u. I mówi: "Boże, co to są za ludzie, co tutaj się dzieje - dodał.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić