aktualizacja 

Samochód przewrócił się na drodze. Bohaterska reakcja piłkarzy

0

Drużyna piłkarska z Bośni i Hercegowiny pomogła kobiecie, która uległa wypadkowi samochodowemu.

Samochód przewrócił się na drodze. Bohaterska reakcja piłkarzy
Piłkarze pomogli po wypadku samochodowym (YouTube, YouTube)

Gorazde rywalizuje na drugim poziomie rozgrywek w Bośni i Hercegowinie. Poprzedni tydzień był dla niego intensywny, ponieważ rozegrał dwa mecze. W obu poniósł porażki i znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli. W drodze na spotkanie z sąsiadującym w lidze Vis Simm-Bau piłkarze przeżyli niecodzienne zdarzenie.

Zespół podróżował autokarem i nagle na środku drogi zobaczył przewrócony samochód osobowy. Okazało się, że podróżująca nim kobieta, uległa wypadkowi i sama nie była w stanie przywrócić pojazdu na koła.

Piłkarze natychmiast ruszyli na ratunek i wspólnymi siłami przeturlali samochód. Nie zastanawiali się oni długo i połączyli siły, żeby udrożnić przejazd.

Z kobietą wszystko jest w porządku i to jest najważniejsze. Wszyscy na naszym miejscu z pewnością zrobiliby to samo - mówi Muhamed Zejnilhodzić z Gorazde.

Przypomnijmy, że podobne i nieprzyjemne zdarzenie spotkało w tym sezonie Miedź Legnica. Autokar, którym beniaminek ekstraklasy podróżował na mecz w Jastrzębiu-Zdroju, uległ wypadkowi na autostradzie A4.

Zobacz także: Nogometaši Goražda pomogli djevojci koja se prevrnula automobilom na Rogoju
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić