aktualizacja 

Tego zazdroszczą mu wszyscy. Tak podróżuje Conor McGregor

13

W mediach społecznościowych pokazał zdjęcia z prywatnego odrzutowca, który robi ogromne wrażenie. Jego rodzina ma tam jak w raju.

Tego zazdroszczą mu wszyscy. Tak podróżuje Conor McGregor
Samolot jak hotel. Tak podróżuje Conor McGregor (Instagram)

McGregor wydał na swoje nowe cacko zawrotną kwotę. Cena tego konkretnego jachtu zaczyna się od 3,9 miliona dolarów. Jeśli Irlandczyk dodatkowo zamówił sprzęt w lepszej niż podstawowa konfiguracji, to wydał na niego przeszło 4 miliony dolarów, czyli ponad 15 milionów złotych! Taka kwota przyprawia o zawrót głowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Ogromne wrażenie robi także jego samolot. Conor McGregor podzielił się w mediach społecznościowych rodzinnymi zdjęciami z wnętrza luksusowego prywatnego odrzutowca, gdy leci do Las Vegas.

Irlandczyk przesłał na Instagram zdjęcia syna Conora Jr i córki Croii, którzy w pełni wykorzystywali luksusową przestrzeń, grając na swoich tabletach.

Prywatny odrzutowiec McGregora posiada 10 eleganckich foteli. Na pokładzie samolotu znajdują się również dwa monitory telewizyjne, wysokiej jakości system dźwiękowy i WiFi.

McGregor wróci do UFC

Conor McGregor ma na swoim koncie 14 walk w oktagonie UFC, a jego bilans wynosi 10-4. W 2023 roku wróci do oktagonu i będzie rywalizował z Michaelem Chandlerem.

Nie mogę się tego doczekać. Czuję się świetnie, czuję się pełen energii. Czuję się gotowy na to wszystko. Wysokie kopnięcia rzucam teraz szybciej niż swoje jaby. Jestem bardzo podekscytowany powrotem - zapowiada.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić