LAK| 
aktualizacja 

Sensacyjne informacje na temat Najmana. Szuka go komornik

37

Przemysław Saleta poinformował, że wygrał w sądzie z Marcinem Najmanem, ale ten nadal nie uregulował należności. Wynika to stąd, że nie może go namierzyć komornik.

Sensacyjne informacje na temat Najmana. Szuka go komornik
Marcin Najman (Fame MMA)

Przemysław Saleta w najnowszym wywiadzie z Andrzejem Kostyrą z "Super Expressu" ujawnił, że nadal nie ma uregulowanych relacji z Marcinem Najmanem. Chodzi o wywiad, którego "El Testosteron" udzielił przed laty.

Komornik nie może go namierzyć

Saleta poszedł do sądu, bo domagał się reakcji wymiaru sprawiedliwości na słowa, jakie w 2012 roku w programie "AS Wywiadu" (SportKlub) wypowiedział Marcin Najman.

Ja nie mam ochoty chodzić po sądach i tak dalej. Marcin wielokrotnie mnie obrażał, ale ja nawet specjalnie się nie odzywałem i nie komentowałem - powiedział Saleta, który wygrał sprawę z Najmanem w sądzie.

Sąd zobowiązał Najmana do opublikowania oświadczenia z przeprosinami. Ponadto musiał pokryć koszty postępowania w tej sprawie - zapłacić 5 tys. zł na rzecz Fundacji "Dziecięca Fantazja" i 20 tys. zł na rzecz dziennikarki Marty Kosesckiej-Rawicz.

Okazuje się, że Najmana nie jest w stanie namierzyć nawet ... komornik.

Nie domagałem się od niego pieniędzy dla siebie, tylko na rzecz fundacji "Dziecięca Fantazja", ale żaden komornik nie może go namierzyć i generalnie Marcin nic nie ma - dodał Saleta w wywiadzie.
Sprawę przegrał, uprawomocniła się pięć lat temu. Nikt nie zobaczył ani grosza, co dla mnie jest szczególnie przykre z racji tego, że od lat pomagam w tej fundacji "Dziecięca Fantazja". To fundacja, która spełnia marzenia dzieci, które są śmiertelnie chore - skomentował były pięściarz.
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić