Sieją postrach. Polacy zagrają z nimi na mundialu

5

W fazie grupowej mistrzostw świata w piłce nożnej Polacy na koniec zagrają z Argentyną. Reprezentacja, w której na co dzień gra Leo Messi, sieje postrach wśród rywali.

Argentyna przedłużyła serię zwycięstw EPA/ANDY RAIN Dostawca: PAP/EPA. (PAP, PAP/EPA/ANDY RAIN)

W środę Argentyna nie dała żadnych szans Włochom. Zdobywcy Copa America pokonali mistrzów Europy aż 3:0. Jeszcze przed przerwą Argentyńczycy prowadzili 2:0, a w doliczonym czasie gry drugiej połowy wynik ustalił Paulo Dybala.

Reprezentacja Argentyny sieje postrach wśród rywali. Dla kadry Lionela Scaloniego był to już 32 mecz bez porażki. Jest to zarazem najdłuższa seria w historii tej kadry. Leo Messiemu i spółce brakuje jeszcze pięciu zwycięstw, aby zrównać się z historyczną serią Włoch (37 spotkań bez porażki).

Przypomnijmy, że Argentyńczycy będą rywalami Polaków podczas piłkarskich mistrzostw świata. Biało-Czerwoni 22 listopada zmierzą się z Meksykiem, 26 listopada z Arabią Saudyjską, a 30 listopada właśnie z Argentyną.

Już w niedzielę Argentyńczycy staną przed okazją do przedłużenia doskonałej serii. Wówczas zmierzą się z Estonią.