Skandal podczas sztafety olimpijskiej! Nie uwierzysz, czym chciała zgasić płomień

7

Tuż przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio nastroje społeczne są bardzo złe. Jedna z Japonek próbowała nawet zgasić ogień olimpijski. Zabrała się jednak do tego w kuriozalny sposób, a konsekwencje są dla niej poważne.

Skandal podczas sztafety olimpijskiej! Nie uwierzysz, czym chciała zgasić płomień
Japonka próbuje zgasić ogień olimpijski (Twitter)

Na piątek 23 lipca zaplanowano ceremonię otwarcia letnich igrzysk olimpijskich w Tokio. Imprezę przeniesiono o rok z powodu pandemii. Tyle tylko, że koronawirus ciągle nie odpuszcza. W Japonii średnia liczba dziennych przypadków wynosi około 1,5 tys.

W samym Tokio znów wprowadzono stan wyjątkowy i najprawdopodobniej igrzyska zostaną rozegrane bez kibiców na trybunach. Nastroje społeczne w kraju są bardzo złe. Jak czytamy na portalu rt.com, aż 80 procent Japończyków nie chce igrzysk olimpijskich.

Niektórzy swoją frustrację pokazują nawet na ulicach. Do sieci trafiło nagranie ze sztafety olimpijskiej. Jedna z Japonek tak bardzo nie chce zawodów w swoim kraju, że próbowała zgasić ogień olimpijski.

Sam sposób jego ugaszenia był jednak kuriozalny. Azjatka wzięła do tego mały pistolet na wodę i tym próbowała ugasić ogień. To nie mogło się udać. Ogień nie zgasł i biegacz z pochodnią mógł dalej uczestniczyć w sztafecie.

Całą sytuację możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Żadnych igrzysk", "Precz z igrzyskami" - takie hasła wykrzykiwała Japonka, próbując zgasić ogień. Szybko otoczyli ją ochroniarze sztafety, a teraz Azjatka może ponieść poważne konsekwencje. Portal rt.com poinformował, że została aresztowana. Na razie nie wiadomo, jak wysoka może być dla niej kara za zakłócenie sztafety olimpijskiej.

Zobacz także: Szokująca decyzja na Euro 2020. „Kibice zostali wykluczeni"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić