VDB| 

Skandal w polskiej telewizji! Komentator nie wiedział, że jest na antenie

40

Komentarz Karola Stopy dla polskiego oddziału Eurosportu z meczu Aryny Sabalenko z Donną Vekić przejdzie do historii dziennikarstwa sportowego. Znany komentator nie wiedział, że podczas krótkiej przerwy w meczu ma włączony mikrofon. Wtedy posypały się bluzgi.

Skandal w polskiej telewizji! Komentator nie wiedział, że jest na antenie
Karol Stopa (Twitter.com)

W meczu 2. rundy turnieju tenisowego podczas igrzysk olimpijskich w Tokio doszło do starcia Aryny Sabalenko z Donną Vekić. Jednak to nie świetna gra Białorusinki i Chorwatki zostanie zapamiętana, a komentarz polskiego oddziału Eurosportu.

W pierwszym secie przy stanie 5:4 dla Donny Vekić doszło do krótkiej przerwy w spotkaniu. Wtedy rozegrał się koszmar polskiego komentatora. Karol Stopa nie wiedział wówczas, że jest na antenie i zaczął w niewybredny sposób mówić, co sądzi o tym meczu.

Oni c**j kładą w tych warunkach. Sabalenka to przep******i. Po prostu k***a koszmar. Pamiętasz, jak kiedyś zrobili turniej w Azji, wtedy Radwańska tam wygrała. J****e tempo jej pasowało, te piłki stawały dęba - mówił nieświadomy Karol Stopa.

Po puszczeniu 1,5-minutowej tyrady komentator spostrzegł, że jego komentarz jest dalej puszczany do telewidzów. Słuchać było jego wielkie zmieszanie.

Co jest?! Przecież to było wyłączone, Jacek. No przecież migało, no kurcze pieczone - mówił zmieszany Stopa.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Monolog momentalnie stał się viralem w mediach społecznościowych. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że dzisiaj Karol Stopa stał się najpopularniejszym komentatorem w Polsce.

Przeprosiny stacji

Na to zamieszanie bardzo szybko zareagował polski oddział Eurosportu. Stacja wydała specjalne oświadczenie, w którym przeprasza za zachowanie swojego komentatora.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Przepraszamy w imieniu Eurosportu i Karola Stopy za niewłaściwy język, którym posłużył się podczas transmisji meczu tenisowego. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca, a komentarz na naszych platformach był zawsze zgodny z najwyższymi standardami - napisano w mediach społecznościowych stacji.

Jaka przyszłość czeka Karola Stopę?

Na ten moment nie wiadomo, czy Karola Stopę spotkają jakieś większe konsekwencje. Ani Eurosport, ani dziennikarz nie poinformowali mediów o ewentualnej karze. Jednakże warto mieć na uwadze, że Karol Stopa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów tenisa. Gdyby go zabrakło, byłoby to dla tego środowiska sporą stratą.

Zobacz także: Odwołane igrzysk olimpijskich w Tokio? Korzeniowski wymienia możliwości
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić