Skandal we Włoszech. Żona legendy wywołała burzę

58

Francesco Totti przebywa na sportowej emeryturze, ale wcale nie jest u niego spokojnie. Po zakończeniu kariery piłkarskiej, przez życie prywatne byłego reprezentanta Włoch przechodzi istny huragan.

Skandal we Włoszech. Żona legendy wywołała burzę
Francesco Totti w objęciach małżonki (YouTube, TheNewStories)

Małżeństwo Francesco Tottiego przechodzi do historii. Były piłkarz i Ilary Blasi nie dzielą już ze sobą życia. Formalny rozwód przebiega burzliwie, głównie ze względu na skandal obyczajowy, a także olbrzymią popularność sportowca.

Francesco Totti rozstał się z małżonką, ponieważ w jej telefonie znalazł dowody zdrady. Ilary Blasi miała być w intymnej relacji z trenerem personalnym. Ponadto rzymianin zarzucał kobiecie inne oszustwa.

We wrześniu poprzedniego roku zaczęły do mnie docierać plotki o romansach żony. Wydawało mi się to niemożliwe, ale znalazłem wiadomości potwierdzające w jej telefonie. Nigdy nie robiłem takich przeszukiwań, ale bliscy mi ludzie ostrzegali mnie i nabrałem przez to podejrzeń - mówił Francesco Totti w rozmowie z dziennikiem "Corriere dello Sport".

Kontratak małżonki Tottiego w mediach

Informacje o zdradzeniu byłego reprezentanta Włoch wywołały oburzenie opinii publicznej. Na Ilarę Blasi spadła krytyka. Kobieta postanowiła jednak przerwać milczenie i przeszła do kontrataku. W porozumieniu z prawnikiem przesłała oświadczenie mediom.

Zawsze chroniłam dzieci przed skandalami i będę nadal je chronić. Dla mnie to jest na pierwszym miejscu. Ponadto jednak wychodzę z założenia, że każdy jest odpowiedzialny za swoje działania. W ostatnich latach widziałam w moim domu rzeczy, które mogą zniszczyć 50 rodzin - napisała żona Francesco Tottiego i postanowiła nic więcej nie tłumaczyć.

Nie wiadomo, co dokładnie chciała przekazać Ilara Blasi, ale Włosi są przekonani, że medialna wojenka na tym się nie skończy, a dopiero rozpocznie. Afera rozwodowa z pewnością nie pomoże Francesco Tottiemu pozostać w Rzymie postacią pomnikową i ikoniczną.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić