Skandaliczne słowa o kobietach. Gwiazda może mieć kłopoty

22

Cam Newton, gwiazdor futbolu amerykańskiego, pozostaje bez klubu. Po ostatnich wypowiedziach może mieć jeszcze większe kłopoty, aby go znaleźć.

Skandaliczne słowa o kobietach. Gwiazda może mieć kłopoty
Cam Newton po raz kolejny powiedział coś kontrowersyjnego (Photo by Jared C. Tilton/Getty Images) (GETTY, Jared C. Tilton)

W 2015 roku Cam Newton został najbardziej wartościowym (MVP) zawodnikiem prestiżowej ligi NFL. Na swoim koncie ma znacznie więcej wyróżnień. Z drugiej strony, raz po raz wylewa się na niego fala krytyki, głównie z powodu jego kontrowersyjnych wypowiedzi.

Kolejną "złotą myślą" podzielił się w wywiadzie dla magazynu "Million Dollaz Worth of Game". Narzekał na współczesne kobiety, które powinny jego zdaniem "umieć o siebie zadbać" i jednocześnie spełnić wszystkie potrzeby mężczyzny. Jakie to potrzeby?

Nie umieją gotować, nie wiedzą, kiedy być cicho i jak pozwolić mężczyźnie kierować - wypalił.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Newton z pogardą odnosi się do kobiet. Podczas konferencji prasowej w 2017 roku nie odpowiedział na pytanie zadane mu przez reporterkę, ponieważ rozbawiło go, że kobieta mówi o futbolu. Choć według doniesień miał przeprosić Jourdan Rodrigue, ta wyznała, że po konferencji powiedział jej "jeszcze gorsze rzeczy".

Słowa sportowca wywołały wielkie oburzenie w mediach społecznościowych. Trudno spodziewać się, szczególnie po takiej wypowiedzi, że któryś z klubów NFL sięgnie po Newtona. Z jednej strony wciąż jest solidnym graczem, z drugiej - może być olbrzymim kłopotem pod względem wizerunkowym.

Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić