LAK| 

Skandaliczne słowa rosyjskiego sportowca. "Wszystkie to prostytutki"

Mistrzyni Rosji w kulturystyce Katerina Bravve zwróciła uwagę na wielki skandal z udziałem Dmitrija Goluboczkina. Mężczyzna w szokujący sposób wypowiadał się na temat kulturystek, komentując zawody sportowe. Padły obraźliwe słowa.

Skandaliczne słowa rosyjskiego sportowca. "Wszystkie to prostytutki"
Dmitrij Goluboczkin (Instagram)

W Rosji wybuchł skandal, w efekcie którego decyzją Prezydium Rosyjskiej Federacji Kulturystyki (FBBR) Dmitrij Goluboczkin został dożywotnio wydalony za powtarzające się publiczne obraźliwe wypowiedzi. Komentując ostatnie zawody, mężczyzna powiedział do mikrofonu, że kulturystki żyją jako "prostytutki" i "panie do towarzystwa". Mistrzyni Rosji w kulturystyce Katerina Bravve skrytykowała Goluboczkina za te słowa.

Czy nazywanie kogokolwiek w ten sposób jest normalne? To jest jakieś stworzenie, którego nie można nazwać człowiekiem. Przyjrzyj się uważnie twarzy osoby, która komentując zawody, otwarcie nazywa zawodniczki "paniami do towarzystwa". To jest niebywałe - zaznaczyła.

Goluboczkin zabrał głos

Komentator, który obraził rosyjskie zawodniczki, wyjaśnił swoje stanowisko.

Zanim mnie zdyskwalifikujecie, musicie zrozumieć, że już kilka lat temu rzuciłem wyczynową kulturystykę i nie jestem członkiem Moskiewskiej i Rosyjskiej Federacji Kulturystyki. A transmisja na żywo w Petersburgu? Po prostu zostałem sprowokowany - powiedział.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić