aktualizacja 

Sławomir Peszko w FAME MMA? Piłkarz zdradził tajemnice

1

Organizacja FAME MMA zatrudnia coraz więcej osób spoza świata youtuberów czy influcencerów, o czym świadczy m.in walka aktora Sebastiana Fabijańskiego. Kolejnym hitowym transferem miał być były reprezentant Polski - Sławomir Peszko. Piłkarz w rozmowie z "Szalonym Reporterem" przyznał jednak, że ma spore wątpliwości.

Sławomir Peszko w FAME MMA? Piłkarz zdradził tajemnice
Sławomir Peszko w FAME MMA? Piłkarz zdradził tajemnice (YouTube)

FAME MMA stara się zatrudniać coraz więcej osób ze świata show-biznesu. Na poprzedniej edycji gali wystąpił m.in popularny aktor Sebastian Fabijański. Teraz propozycję walki z Robertem Karasiem dostał doskonale znany piłkarz Sławomir Peszko.

Były reprezentant Polski miał okazję zaprezentować się już kibicom w studiu przed lutową galą - FAME MMA 17. - Cieszę się za zaproszenie. Coś nowego dla mnie, coś innego. Warto z tej strony to zobaczyć - mówił wówczas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Wydawało się, że wszystko zmierza w stronę debiutu Peszko w MMA. 38-latek udzielił wywiadu na kanale "Szalony Podcast", w którym opowiedział o wielu swoich wątpliwościach.

Przeanalizowałem, jakie plusy bym z tego miał. Wiadomo, że trochę hajsu, ale aż tak go nie potrzebuję, żeby się pokazywać i bić. Fizycznie bym się musiał dobrze przygotować, bo nigdy nie miałem styczności z walkami. Tyle, co się poprzepychałem na boisku. Trochę siły i wydolności mam, ale żadnej techniki. Na to potrzebowałbym czasu, bo nie chciałbym zrobić z siebie pośmiewiska. Zainteresowało mnie to mocno, jeszcze się zastanawiam, ale do końca kontraktu z Wieczystą na pewno o tym nie myślę - tłumaczy piłkarz.

Peszko walczy o powrót do sportu

Na początku września Sławomir Peszko doznał kontuzji kolana w wyjazdowym spotkaniu z Lublinianką Lublin. Od tego czasu piłkarz Wieczystej Kraków nie był widziany na boisku. Za sobą ma już operację, którą przeszedł w październiku, jednak rehabilitacja nie przebiega tak jak powinna, a jego kolano wciąż nie pozwala mu na powrót do sportu.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić