BOB| 

Słowacy mają ubaw. Śmieją się z Polaków

383

Słowacja ostatnimi czasy ewidentnie nam nie leży, co potwierdziło się na Euro 2020. Nie dziwi więc, że nasi sąsiedzi zaczęli sobie z nas otwarcie żartować.

Słowacy mają ubaw. Śmieją się z Polaków
Słowacy żartują z polskich piłkarzy (PAP)

Euro 2020 ledwo się zaczęło, a za chwilę może już się zakończyć dla reprezentacji Polski. Nasi piłkarze zawiedli w meczu, który mieli wygrać bez większych problemów. Na stadionie w Sankt Petersburgu Słowacja ograła nas 2:1.

Euro 2020. Słowacja śmieje się z Polski

Efekt jest taki, że Biało-Czerwoni już są jedną nogą poza turniejem. Wystarczy, że w drugiej kolejce przegramy z Hiszpanią, a Szwecja wygra ze Słowacją i już będzie po wszystkim. Jakby tego było mało, Słowacy zaczynają sobie z nas żartować.

Jan Durica w portalu "Sportsnet" powiedział na głos to, o czym myśli wielu Słowaków. Były piłkarz twierdzi, że za chwilę będziemy mieć kompleksy z ich powodu.

Awansowaliśmy dzięki nim do mistrzostw świata, kiedy strzelili samobója. Teraz sytuacja się powtórzyła. W przyszłości nie będą chcieli z nami grać. Będziemy polskim koszmarem. Powiedzą, że to wystarczy - śmieje się były reprezentant Słowacji.

Rzeczywiście Słowacy ostatnio nas prześladują. W 2009 roku w eliminacjach MŚ 2010 dwukrotnie przegraliśmy z tym przeciwnikiem. Teraz jeszcze doszła porażka na Euro 2020. Chyba rzeczywiście lepiej unikać pojedynków z naszymi sąsiadami.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić