Euro 2020. O krok od tragedii! Ludzie łapali się za głowy

14

Krótko przed rozpoczęciem meczu Euro 2020 Francja - Niemcy na murawie Allianz Areny wylądował spadochroniarz. Niestety, w wyniku tego zdarzenia ucierpiało kilka osób.

Euro 2020. O krok od tragedii! Ludzie łapali się za głowy
Spadochroniarz runął na boisko

Pojedynek Francuzów z Niemcami był absolutnie hitowo zapowiadającym się starciem. Ostatecznie triumfowała reprezentacja Francji. Jedyna bramka w tym meczu to gol samobójczy Matsa Hummelsa. Trafił on do własnej siatki w 20. minucie spotkania.

Euro 2020. Spadochroniarz spadł na murawę

Przed rozpoczęciem rywalizacji w ramach spotkania Francja - Niemcy doszło do bardzo zaskakującego zdarzenia. Na stadionie pojawił się spadochroniarz.

"Le Parisien" podaje, że mężczyzna uderzył w kabel podtrzymujący spidercama, co wywróciło jego plany do góry nogami. Niestety, zmiana trajektorii lotu spadochroniarza mogła doprowadzić do tragedii.

Jest ciekawie. Lotniarz o mało się na mnie nie rozbił - przekazał w rozmowie z Onetem Piotr Słonka, Polak, który był w pobliżu zdarzenia.

Mężczyzna zrelacjonował też, że spadochroniarz zahaczył o kibiców na trybunach. Udzielono im pomocy medycznej.

Spadochroniarz został aresztowany. Szybko okazało się, że jego skok to akcja Greenpeace, co sugeruje napis "Kick out oil!" (wykopać ropę) i logotyp organizacji na spadochronie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić