Słynna para odpowiedziała na plotki. Zrobili to w wymowny sposób

1

W ostatnim czasie nie brakowało spekulacji o jednej z najgorętszych sportowych par. Media informowały o poważnym kryzysie w związku tenisistów Stefanosa Tsitsipasa i Pauli Badosy. Grek i Hiszpanka postanowili w końcu odnieść się do tych doniesień. Odpowiedzieli stanowczo. Rozwiali przy tym wszelkie wątpliwości.

Słynna para odpowiedziała na plotki. Zrobili to w wymowny sposób
Paula Badosa i Stefanos Tsitsipas odpowiedzieli na plotki (Instagram)

Stefanos Tsitsipas i Paula Badosa oficjalnie swój związek potwierdzili w czerwcu 2023 roku. Już znacznie wcześniej jednak fani domyślali się, że pomiędzy Grekiem a Hiszpanką jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

W mediach społecznościowych pojawił się nawet ich wspólny profil. Nazwali go "Team Tsitsidosa" - nazwa jest połączeniem ich nazwisk. Obecnie obserwuje ich niespełna 11 tys. osób.

Przez wiele tygodni byli nierozłączni. Niejako "pomogła" w tym kontuzja Badosy, która przedwcześnie zakończyła sezon. Mogła zatem towarzyszyć swojemu partnerowi podczas jego meczów.

Nasze umysły nadają na tych samych falach, to takie duchowe połączenie. To naprawdę piękne doświadczenie - mówił Tsitsipas w połowie czerwca w rozmowie z "Bildem".

W ostatnim czasie pojawiły się jednak niepokojące doniesienia. Z sieci zniknęły bowiem ich wspólne zdjęcia, a oliwy do ognia dolała sama tenisistka, wybierając się na "randkę" ze swoją przyjaciółką Aryną Sabalenką.

Kryzys u Badosy i Tsitsipasa? Para odpowiedziała

Początkowo oboje oficjalnie nie zabierali głosu w tej sprawie. W końcu jednak odnieśli się do coraz częściej powtarzanych plotek. Tsitsipas i Badosa odpowiedzieli za pośrednictwem Instastories.

Większość plotek to ukryta zazdrość - napisali tenisiści.

Ponadto zamieścili wspólne zdjęcie (zobacz poniżej). Tsitsipas i Badosa czule się przytulają, co potwierdza, że w ich związku wszystko idzie we właściwym kierunku. W ten sposób rozwiali wszelkie wątpliwości kibiców.

Odnotujmy, że Stefanos Tsitsipas to obecnie 5. zawodnik rankingu ATP. W najbliższym czasie rywalizował będzie w turnieju w Pekinie. Nieobecna od dłuższego czasu w tourze Badosa spadła na 54. lokatę.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić