Słyszał go każdy, kto grał w FIFĘ. Tak wygląda legendarny głos z gry od EA Sports

4

"EA Sports. It's in the game" - te słowa znają na pamięć wszyscy miłośnicy popularnej gry FIFA. Od kilku lat wiadomo kto wypowiada te legendarne hasło. Zobacz jak wygląda ich autor Andrew Anthony.

Słyszał go każdy, kto grał w FIFĘ. Tak wygląda legendarny głos z gry od EA Sports
Zna go każdy, kto grał w FIFĘ. Zobacz jak wygląda legendarny głos z gry EA Sports

Od blisko 30 lat miłośnicy gry FIFA słyszą jego głos. Kilka lat temu okazało się, że autorem słynnego hasła jest Andrew Anthony. To dziennikarz Guardian'a i Observer'a, który jest także autorem książek "On Penalties" oraz "The Fall-Out".

Anthony dla większości ludzi kojarzy się jednak tylko z hasłem "EA Sports. It's in the game". Przez wiele kibice byli przekonani, że jest to komputerowo stworzony głos, ale nic z tych rzeczy.

Anthony kontra miłośnicy FIFA

Wielu fanów FIFA, gdy tylko spotka ten unikalny głos w rzeczywistym świecie, próbuje namówić dziennikarza na próbkę jego umiejętności. Andrew podchodzi do sprawy bardzo pozytywnie i nigdy nie odmawia fanom.

Najważniejsza jest głośność. "EA Sports" nie jest czymś co należy przedstawiać lekkim głosem. Trzeba mówić mocno i agresywnie. To twoje wnętrzności lecące w powietrzu, gdy warczysz jak głodny pies na kości - tłumaczy w rozmowie z The Sun Anthony.

Jak sam przyznaje, po pierwszym nagraniu myślał, że już nigdy więcej tego nie usłyszy. - Teraz jest to wielka marka. Całkiem fajnie - dodaje.

Zobacz także: Tauron Puchar Polski. Natalia Mędrzyk zaskoczona po triumfie. "Faktycznie, znowu to zrobiłam"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić