Najman wraca? Padła konkretna kwota

121

Marcin Najman w lutym stoczył ostatnią profesjonalną walkę w karierze sportowej. Coraz więcej pojawia się jednak plotek, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Co na to sam zainteresowany?

Najman wraca? Padła konkretna kwota
Marcin Najman wróci do ringu?! Jest komentarz sportowca (Instagram, Instagram)

Z pewnością nie tak ostatnią walkę w karierze wyobrażał sobie Marcin Najman. "El Testosteron" podczas gali MMA-VIP przegrał po technicznym nokaucie w 2. rundzie z Szymonem "Taxi Złotówa" Wrześniem.

Dla Najmana jest to kolejna porażka w "pożegnalnej walce". Wcześniej jego ostatnim miał być pojedynek z "Don Kasjo" podczas FAME MMA, jednak Najman został zdyskwalifikowany za kuriozalne zachowanie.

41-letni sportowiec deklarował, że walka z Taxi Złotówą jest jego ostatnią. W taki scenariusz nie wierzy jednak wielu kibiców i znany trener Mirosław Okniński. - Marcin w tym tygodniu nie będzie walczył. Może wróci w kolejnym - rzucił krótko. Co na to sam zainteresowany?

Najman wróci do ringu? Wymowne słowa

Powtarzam raz jeszcze. Tydzień temu przeszedłem na zasłużoną emeryturę. W ostatnich 15 miesiącach stoczyłem pięć walk, mi emocji już wystarczy. Jest tylko jedna sytuacja, która spowoduje, że mogę wrócić: pół miliona złotych na stole. Uwierzcie w końcu, że zakończyłem karierę - deklaruje Najman.

Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu kariery "El Testosteron" skupi się na organizowaniu gal MMA-VIP. Druga edycja odbędzie się w kwietniu.

Zobacz także: Tauron Puchar Polski. Natalia Mędrzyk zaskoczona po triumfie. "Faktycznie, znowu to zrobiłam"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić