SZŁ| 
aktualizacja 

Śmiech i oburzenie. Nagranie ze ślubu kulturysty hitem internetu

781

Obrączki, piękna suknia ślubna, mnóstwo gości, tańce, tort - z pozoru wydaje się, że kazachski kulturysta wziął tradycyjny ślub. Nic z tego. Jego żoną została... plastikowa lalka "Margo". Musicie to zobaczyć.

Śmiech i oburzenie. Nagranie ze ślubu kulturysty hitem internetu
Jurij Tolochko i jego żona lalka Margo (Instagram)

Jurij Tolochko planował ślub z lalką już jakiś czas temu. W przeprowadzeniu ceremonii stanęły jednak na przeszkodzie ograniczenia z powodu koronawirusa. Wreszcie kazachski kulturysta dopiął jednak swego.

Na swoim Instagramie Tolochko pokazał film z uroczystości weselnej. To wygląda jak prawdziwy ślub. Pięknie ubrana para młoda, włożenie obrączki na palec, pierwszy taniec, świetnie bawiący się goście i duży tort weselny. Na wideo zastanawia tylko jeden szczegół... obojętność panny młodej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie mogło być jednak inaczej, skoro wybranka kulturysty jest plastikową lalką. O chęci wzięcia z nią ślubu Tolochko poinformował już w 2019 roku. "Moja partnerka przyjęła zaręczyny" - podkreślał. "To się wydarzyło i będzie trwać" - to już z kolei słowa kulturysty po weselu.

Sportowiec poślubił lalkę

W mediach społecznościowych Tolochko często pokazywał zdjęcia ze swoją "partnerką". Razem z nią chodzi na spacery, jeździ na wakacje, zabiera na zakupy czy do restauracji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sportowiec wielokrotnie podkreślał, że "Margo" jest dla niego bardzo ważna w życiu, napędza go do działania. Rodzice kulturysty oburzyli się jednak na taki sposób na życie ich syna. Wierzyli, że poślubi prawdziwą partnerkę. Syn wybrał jednak inaczej.

Nagranie ze ślubu w Internecie wyświetlono już ponad 50 tys. razy. "Miłość zwyciężyła", "Gratulacje dla Was" - pisali w komentarzach internauci.

Zobacz także: Zobacz ciężki nokaut na Omielańczuku! Polak stracił przytomność na gali ACA 114 w Łodzi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić