Sponsor PZPN bezlitosny. Tak podsumował mecz kadry

74

Reprezentacja Polski przegrała z Mołdawią 2:3 w trzecim meczu eliminacji do Euro 2024. Wobec sensacyjnej porażki na profilu sponsora Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze pojawiły się wpisy podsumowujące wpadkę Biało-Czerwonych.

Na zdjęciu: mecz Mołdawia - Polska (PAP, PAP/Piotr Nowak)

Spotkanie Mołdawia - Polska przejdzie do historii po tym, co się wydarzyło. Nasi piłkarze byli zdecydowanymi faworytami i w pierwszej połowie radzili sobie znakomicie, bowiem prowadzili po niej 2:0.

Dobrym pytaniem jest to, co stało się w drugiej odsłonie tego pojedynku. Najpierw rywale zdobyli bramkę kontaktową, później doprowadzili do remisu, a następnie... objęli prowadzenie!

Nam nie udało się odpowiedzieć na trzy trafienia Mołdawii z rzędu. Wobec tego musieliśmy uznać wyższość dużo niżej notowanego rywala, doznając przy tym sensacyjnej porażki.

Wpadka Polaków. Sponsor kadry bezlitosny

Po tym, jak nasi piłkarze przegrali z Czechami 1:3, wyśmiewające wpisy pojawiły się na Twitterze sponsora Polskiego Związku Piłki Nożnej. Stąd też nie mogło ich zabraknąć po takim blamażu.

"Nie to mieliśmy na myśli pisząc 'Jak za starych dobrych czasów' - napisano na profilu InPostu na Twitterze.
"Na górze róże, na dole rów, nam już naprawdę brakuje słów" - dodano w drugim.

Tym samym tak samo jak eksperci czy kibice, bezlitosny dla naszych piłkarzy był ich sponsor. I nie może to dziwić, bo po pierwszej połowie nastroju na Twitterze tego profilu były zupełnie inne.

InPost od 2022 r. jest sponsorem strategicznym Polskiego Związku Piłki Nożnej. Umowa, jak na razie, obowiązuje do 31 lipca 2024 r., jednak istnieje możliwość jej przedłużenia o kolejne dwa lata.

Porażka naszej kadry sprawiła, że Biało-Czerwoni mają jedynie trzy punkty w grupie. Tym samym są oni w coraz gorszej sytuacji jeżeli chodzi o awans na Euro 2024. Kolejne spotkania w ramach eliminacji Polacy rozegrają we wrześniu.