Szymon Michalski| 
aktualizacja 

Synowie składali Rozenek życzenia. Internauci mieli uwagi

16

26 maja obchodzony był Dzień Matki. Małgorzata Rozenek-Majdan, jak wiele innych mam, otrzymała od swoich pociech upominki. Kobieta zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, jak synowie wręczają jej kwiaty. Fani przyczepili się jednak do dwóch szczegółów.

Synowie składali Rozenek życzenia. Internauci mieli uwagi
Małgorzata Rozenek-Majdan z synami (Instagram, Małgorzata Rozenek-Majdan)

Dzień Matki w Polsce przypada na 26 maja. W tym dniu mamy są zwykle obdarowywane przez własne dzieci laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami. Tak też było w domu Majdanów.

Z nagrania zamieszczonego w mediach społecznościowych kobiety dowiadujemy się, że Rozenek-Majdan otrzymała od swoich synów bukiety kwiatów i inny drobny upominek. Fani wytknęli jednak nieodpowiednie zachowanie jej pociech. O co chodzi?

Obserwatorzy zwrócili uwagę na fakt, że dzieci składały mamie życzenia w toalecie. A druga rzecz to ta, że jeden z synów Rozenek-Majdan przebywając w domu, miał na głowie czapkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kapitalnie to zrobił! Gol "stadiony świata"

Fani oburzeni

"Warto uczyć młodych mężczyzn, żeby nie składali życzeń w nakryciu głowy. W polskiej kulturze zachowujmy ten dobry obyczaj", "Dlaczego te życzenia w toalecie?", "W domu nie chodzi się w nakryciu głowy. Projekt Lady", "No nie ma lepszego miejsca na składanie życzeń niż toaleta. A gdzie maniery syna? W Wielkanoc przy śniadaniu w czapce, na dniu matki również. Projekt Men" - czytamy.

Na zarzut odnoszący się do nakrycia głowy przez Stanisława odpowiedziała sama Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka zdecydowała się na dosadny komentarz.

"Moje dzieci mogą mi składać życzenia w czym tylko sobie chcą" - odpisała 45-latka.

Co ciekawe, pojawiła się także grupa osób, która także stanęła w obronie dzieci Majdanów. Uważają oni, że w każdym domu mogą panować różne zasady.

"W swoim domu to można nawet z gołym tyłkiem chodzić i nic nikomu do tego!", "My złożyliśmy mamie życzenia o 23 w nocy w piżamach, bo rano brat już jechał do pracy i mama z resztą też. Po prostu życie…Dla mamy najważniejsze jest to, że dzieci pamiętają" - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić