Szczere wyznanie pięknej pływaczki. To usłyszała od fana!

3

Rozalija Nasrietdinowa to jedna z najbardziej utalentowanych pływaczek w swoim kraju. Popularność zyskała nie tylko dzięki umiejętnościom, ale też nieprzeciętnej urodzie i odważnym zdjęciom w mediach społecznościowych. 24-latka podzieliła się ze swoimi fanami szczerym wyznaniem.

Szczere wyznanie pięknej pływaczki. To usłyszała od fana!
Rozalija Nasrietdinowa otrzymuje wiele komplementów (Instagram)

Największym sukcesem Nasrietdinowej było wywalczenie tytułu mistrzyni świata na krótkim basenie. Zdobyła także złoto w sztafecie, ale medal jej odebrano po tym jak jej reprezentacyjna koleżanka wpadła na dopingu.

Rosjanka ma liczne grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 13 tys. osób. Pływaczka kusi odważnymi zdjęciami. Portal rt.com informuje, że zawodniczka regularnie otrzymuje wiadomości z komplementami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Otrzymuje komplementy. Nie uwierzysz, co usłyszała

Nasrietdinowa przyznaje, że niektóre komentarze mają nietypową treść. Jeden z internautów powiedział jej, że ma "piękne ramiona". Zawodniczka uważa, że to najdziwniejszy komplement, jaki otrzymała.

Z jednej strony wiadomość sugerowała, że mam masywne ciało, ale z drugiej wyglądało to na komplement - tłumaczyła.

Rosjanka regularnie dostaje oferty pracy jako modelka. Konsekwentnie je odrzuca. Uważa, że byłoby to dla niej zbyt trudne zadanie, woli skupić się na sporcie. Nie wystąpi jednak na igrzyskach w Tokio, nie uzyskała bowiem kwalifikacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Były chwile w życiu, kiedy chciałam rzucić pływanie, ale nigdy nie myślałam o wejściu do branży modelek. Jestem tylko modelką-amatorką, która uwielbia robić zdjęcia. To moje hobby - dodała.
Zobacz także: #dziejsiewsporcie: jeden gest partnerki i ruszyła lawina. Tam trafi Cristiano Ronaldo?!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić