LAK| 

Szef Fame MMA poderwał blondynkę? To młoda aktorka z "Rodzinki.pl"

48

Media rozpisują się na temat Wojciecha Goli, szefa organizacji Fame MMA, u którego chyba zaszły duże zmiany w życiu prywatnym. Wszystko wskazuje na to, że celebryta spotyka się ze znaną aktorką z serialu "Rodzinka.pl".

Szef Fame MMA poderwał blondynkę? To młoda aktorka z "Rodzinki.pl"
Wiktoria Gąsiewska (Instagram)

Kierowanie jedną z największych organizacji MMA w Polsce z pewnością jest z jednej strony czasochłonne, a z drugiej stresujące. Wojciech Gola jest miłośnikiem sportu, a aktywność fizyczną uprawia na różne sposoby. Można go spotkać na rolkach, na rowerze, ale także w siłowni. Efekt jest taki, że wiele osób może mu pozazdrościć formy.

Poderwał znaną blondynkę?

Teraz media rozpisują się na temat ważnych zmian w jego życiu prywatnym. Wszystko wskazuje na to, że Wojciech Gola zaczął spotykać się ze znaną aktorką z serialu "Rodzinka.pl". To Wiktoria Gąsiewska.

"Super Express" informuje, że w ostatnich dniach szef organizacji Fame MMA opublikował na Instagramie zdjęcie z wielkim bukietem czerwonych róż. Fotkę opisał słowami "najlepsza pani fotograf". Gola odznaczył także znaną aktorkę! Warto dodać, że Gąsiewska też wrzuciła zdjęcie z bukietem kwiatów, odznaczając przy okazji szefa organizacji.

Media rozpisują się na temat domniemanego związku Goli z Gąsiewskiej, ale jak na razie na ewentualne oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze poczekać. O ile w ogóle takie będzie. Kto wie? Może to jednak zaplanowana akcja?

Gąsiewska to aktorka, która grała w kilku serialach. 23-latka współprowadziła program The Voice of Poland. Zajmuje się także dubbingiem.

Gola w przeszłości wystąpił w programie Warsaw Shore. Tam zyskał dużą popularność. Teraz jest znany z tego, że prowadzi jedną z największych organizacji freak-fightowej w Europie. FAME MMA z każdą kolejną galą bije rekordy. Miliony fanów interesują się walkami na galach. Coraz to głośniejsze nazwiska trafiają do organizacji. Gola wystąpił w trzech walkach, wygrał tylko jedną.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić