aktualizacja 

Szok byłego gracza Interu i Milanu. Nie wiedział o nagich zdjęciach żony!

52

Madalina Daminuta okazała się wyjątkowo przedsiębiorczą osobą, jednak o swoim sposobie na zarabianie pieniędzy nie poinformowała męża. Cristian Daminuta odkrył to zupełnie przez przypadek.

Szok byłego gracza Interu i Milanu. Nie wiedział o nagich zdjęciach żony!
Madalina Daminuta sprzedaje nagie zdjęcia w sieci (Instagram, Madalina Daminuta)

Cristian Daminuta ma w swoim piłkarskim CV między innymi dwa uznane kluby z Mediolanu. Nie przebił się na dobre do podstawowego składu żednego z nich, a dużo czasu spędzał na wypożyczeniach, jednak fani włoskiej piłki z pewnością zapamiętali jego nazwisko. Z Interem był związany od 2008 do 2010 roku, zaś z AC Milanem na krótko po rozstaniu z Nerazzurrimi.

Jako jedną z przyczyn niepowodzenia piłkarza w dużym europejskim futbolu wspomina się dość rozrywkowy sposób życia. Już w wieku 31 lat Daminuta zakończył profesjonalną karierę. Jako nastolatek był porównywany do największych gwiazd rumuńskiej piłki, jednak nie potrafił spełnić pokładanych w nim oczekiwań w ojczyźnie.

Cristian Daminuta często zmieniał kluby, ale również partnerki. Dwukrotnie rozwodził się, zanim związał się na dłuższy czas z Madaliną. Ta relacja przebiegała mniej burzliwie niż wcześniejsze, a para doczekała się nawet dwójki dzieci. Ostatnio małżeństwo musiało przejść poważną próbę, ponieważ na byłego piłkarza czekała niespodzianka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

31-latek odkrył przez przypadek, że jego żona zarabia na sprzedawaniu nagich zdjęć w sieci. Madalina Daminuta współpracowała z jednym z portali dla dorosłych i dzieliła się na nim swoimi wdziękami. Odkrycie zaszokowało Cristiana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Wstydziłam się powiedzieć mężowi, skąd mam pieniądze. Ukrywałam to przed nim. Bałam się tego, co powie. Cristian zareagował jednak kapitalnie. To jest bardzo otwarty człowiek. Po szczerej rozmowie powiedział, że rozumie moje postanowienie i będzie mnie wspierać. Nie jest zazdrosny, ponieważ nie ma do tego powodu - cytuje celebrytkę rumuński dziennik "Sport".

Wygląda więc na to, że krótki kryzys w małżeństwie został już zażegnany, a Madalina nie będzie musiała ukrywać się dłużej ze swoim "biznesem" przed byłym piłkarzem. Przy okazji rumuńskie media poinformowały, że Cristian zamierza kontynuować przygodę piłkarską jako szkoleniowiec.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić