Szok po śmierci 18-letniego gracza. Znane przyczyny

117

Świat sportu pogrążył się w żałobie po informacji o nagłej śmierci 18-letniego futbolisty Robbiego Ropera. O odejściu utalentowanego zawodnika poinformował jego trener z Roswell High School. Wiadomo już, co było przyczyną zgonu nastolatka.

Szok po śmierci 18-letniego gracza. Znane przyczyny
Robbie Roper zmarł w wieku 18 lat (Twitter.com)

Roper uznawany był za spory talent. W 2022 roku miał skończyć szkołę średnią. Znajdował się w kręgu zainteresowań czołowych drużyn uniwersyteckich.

W niedzielę trafił do szpitala. Miał tam przejść rutynowy zabieg. Pojawiły się jednak komplikacje, wskutek których 18-letni Robbie Roper zmarł.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Złamane serce to wielkie niedopowiedzenie. Robbie był fantastycznym, młodym mężczyzną i wojownikiem przez całą swoją drogę - przekazał za pośrednictwem Twittera jego trener, Chris Prewett.
Robbie był szanowanym, lubianym uczniem i liderem naszego programu futbolowego. To bardzo trudny czas dla naszej społeczności - dodał dyrektor szkoły Robert Shaw.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie żyje 18-latek. Wiadomo, co się stało

Jego drużyna doskonale radzi sobie w rozgrywkach. Rok 2021 zakończyła z bilansem 10-3 i zajmuje pierwsze miejsce w stanie Georgia. Robbie Roper natomiast został uznany najlepszym graczem w tym roku w swoim regionie.

Zostałeś zabrany z tego świata o wiele za wcześnie. Przechodzenie obok twojej szafki już nigdy nie będzie takie samo. Cieszę się, że jesteś już w lepszym miejscu - zakończył trener Prewett.
Zobacz także: 17-latek stracił rękę. To, co zrobił, zszokowało cały świat
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić