Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KOZ
|

Szok po śmierci 18-letniego gracza. Znane przyczyny

69
Podziel się:

Świat sportu pogrążył się w żałobie po informacji o nagłej śmierci 18-letniego futbolisty Robbiego Ropera. O odejściu utalentowanego zawodnika poinformował jego trener z Roswell High School. Wiadomo już, co było przyczyną zgonu nastolatka.

Szok po śmierci 18-letniego gracza. Znane przyczyny
Robbie Roper zmarł w wieku 18 lat (Twitter.com)

Roper uznawany był za spory talent. W 2022 roku miał skończyć szkołę średnią. Znajdował się w kręgu zainteresowań czołowych drużyn uniwersyteckich.

W niedzielę trafił do szpitala. Miał tam przejść rutynowy zabieg. Pojawiły się jednak komplikacje, wskutek których 18-letni Robbie Roper zmarł.

Złamane serce to wielkie niedopowiedzenie. Robbie był fantastycznym, młodym mężczyzną i wojownikiem przez całą swoją drogę - przekazał za pośrednictwem Twittera jego trener, Chris Prewett.
Robbie był szanowanym, lubianym uczniem i liderem naszego programu futbolowego. To bardzo trudny czas dla naszej społeczności - dodał dyrektor szkoły Robert Shaw.

Nie żyje 18-latek. Wiadomo, co się stało

Jego drużyna doskonale radzi sobie w rozgrywkach. Rok 2021 zakończyła z bilansem 10-3 i zajmuje pierwsze miejsce w stanie Georgia. Robbie Roper natomiast został uznany najlepszym graczem w tym roku w swoim regionie.

Zostałeś zabrany z tego świata o wiele za wcześnie. Przechodzenie obok twojej szafki już nigdy nie będzie takie samo. Cieszę się, że jesteś już w lepszym miejscu - zakończył trener Prewett.
Zobacz także: 17-latek stracił rękę. To, co zrobił, zszokowało cały świat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
Miodek
5 miesięcy temu
Ten rutynowy zabieg nazywa się iniekcja.
jajam
5 miesięcy temu
Ot zagadka. szczypnął się i tyle...
Ciekawy
5 miesięcy temu
To wlasciwie na co zmarl bo nie doczytalem
ktos
5 miesięcy temu
przyjal 2 dawki czy boostera tez?????
Kigif
5 miesięcy temu
Kto to kudwa pisze????? Nic z artykułu nie wynika ....
Sorys Bzyc
5 miesięcy temu
Coma😵
icek morela
5 miesięcy temu
Taka biologia, takie czasy, że nagle i zupełnie naturalnie umierającą nastolatki wysportowane i zdrowe jak ryby, i dzieci też zdrowe sobie umierają, a stare i chore emeryty tym bardziej, i nawet jeszcze więcej będzie tych nagłych i zupełnie naturalnych śmierci, i kto wie że będą padać jak muchy bo taka jest biologia, ale nie jest potrzebne i dobre mówić niemądre teorie spiskowe!
Nick
5 miesięcy temu
Szczypawka i wszystko jasne
Ludzie
5 miesięcy temu
Wiadomo po czym i wiadomo kto za tonodpowiada ale ludzie tego nie przyjmują do wiafomosci..... Głusi i slepi są a do tego są pozbawiani wolnosci wyboru za swoje życie.....
Fajzer
5 miesięcy temu
KeczapZgon, zrobił ostatnią prostą mu tą...
vitto
5 miesięcy temu
gdyby chłopak był wolny od wiadomego preparatu artykuł byłby o wiele dłuższy z tytułem- NIE CHCIAŁ przyjąc ....
Leosia
5 miesięcy temu
"pojawiły się komplikacje" oto diagnoza i oczywiście klarowna przyczyna zgonu tego nastolatka. Czego więc nie rozumiecie?!?! Artykuł jasno i zwięźle to wyjaśnił!
Chn
5 miesięcy temu
I jaka była przyczyna zgonu? Nie napisaliście bo pewnie szpryca go zabiła.
tfu
5 miesięcy temu
ten artykuł to oszustwo, po całym artykule nadal nie wiadomo, co się stało, chociaż bezczelnie kłamie redaktor, że niby wiadomo, szkoda, że nie zdradza klu i czytelnik nic nie wie, a tylko czas zmarnował!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić