VDB| 

Szok w walce raperów na Fame MMA 17. Fabijański został zdemolowany

109

Eksperci i fani zdecydowanie stawiali na udany debiut Sebastiana Fabijańskiego. Rzeczywistość okazała się brutalna, ponieważ popularny aktor i raper został totalnie zdemolowany przez Wacława "Wac Toja" Osieckiego.

Szok w walce raperów na Fame MMA 17. Fabijański został zdemolowany
Porażka Sebastiana Fabijańskiego (Twitter)

W co-main evencie Fame MMA 17 doszło do pojedynku dwóch znanych postaci ze świata rapu. Mowa o pojedynku Wacława "Wac Toja" Osieckiego z Sebastianem "Alterboy'em" Fabijańskim na zasadach K-1. To była jedna z tych walk, która poruszyła zarówno świat freak fightów, jak i muzyki.

Fabijański był niezwykle pewny siebie

"Wac Toja" przed samym starciem nie zdradzał swoich umiejętności. Popularny raper stawiany był na przegranej pozycji, ponieważ mało kto wierzył w to co potrafi. Szczególnie, iż jego rywal był niezwykle pewny siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zawrzało po transferze do FAME. Prezes odpowiada na zarzuty i mówi o przyszłości FEN-u

Sebastian Fabijański był niezwykle aktywny podczas wydarzeń promocyjnych przed galą Fame MMA 17. Można odnieść wrażenie, że nawet lekceważył swojego rywala i wyzywał do walki innych raperów, m.in. "Filipka" czy "Quebo".

To była szybka egzekucja

Tego co wydarzyło się w co-main evencie Fame MMA 17 chyba nikt się nie spodziewał. Już od pierwszych sekund "Wac Toja" wyszedł niezwykle pewny siebie i w pierwszych sekundach trafił Fabijańskiego prosto na szczękę. Sędzia nie miał innego wyjścia niż wyliczyć rywala.

Aktor i raper jeszcze wstał, ale to już był początek jego końca. Wacław Osiecki zasypał rywala gradem ciosów i ten znów padł na matę. Sędzia nie miał innego wyjścia niż zakończyć tę walkę, ponieważ mogło to się skończyć groźną kontuzją.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić