Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Szybka reakcja gwiazdy. Lecieli 31 godzin na mecz, który odwołano

7
Podziel się:

Kibice z Dallas mieli wyjątkowego pecha. Po wielu godzinach w podróży okazało się, że mecz ich ukochanego Tottenhamu został odwołany. Z pomocą wyszedł gwiazdor reprezentacji Anglii - Harry Kane.

Szybka reakcja gwiazdy. Lecieli 31 godzin na mecz, który odwołano
Lecieli 31 godzin na mecz, który odwołali. Szybka reakcja gwiazdy (Twitter.com)

Mecz ligi angielskiej pomiędzy Burnley i Tottenhamem początkowo miał rozpocząć się w niedzielę o 15. Spotkanie zostało jednak odwołane z powodu sporej warstwy śniegu zalegającej na boisku. Nie pomogła nawet podgrzewana nawet podgrzewana murawa, która działała przez całą noc. Obfity były tak obfite, że obiekt Burnley, Turf Moor, został zasypany.

Specjalnie na ten mecz leciała dwójka kibiców Tottenhamu. Ich podróż rozpoczęła się w Dallas. Potem lądowanie w Londynie, a na końcu przesiadka do Burnley. Ich podróż na miejsce trwała łącznie 31 godzin. - Podróż napędzana kawą i krakersami. Robimy to, bo kochamy ten klub - napisali w mediach społecznościowych.

Ich post zobaczył kapitan Tottenhamu - Harry Kane. Gdy okazało się, że spotkanie zostanie odwołane, Anglik zaoferował dwójce kibicom bilety na kolejny domowy mecz Tottenhamu, który odbędzie się w czwartek.

Dla twojego zaangażowania i zrekompensowania odwołanego meczu, chciałbym zaprosić cię na mecz u siebie jako mojego gościa, gdy będziesz w Londynie - napisał Kane.

Nie odbiła mu sodówka

Harry Kane jest kapitanem i największą gwiazdą reprezentacji Anglii. Często porównywany jest do Roberta Lewandowskiego. Wielkie pieniądze nie zaszumiały mu w głowie. Swoją żonę poznał w dzieciństwie, chodzili do jednej szkoły. Para ma dwa psy o imieniu Brady i Wilson, które są oczkiem w głowie Harry'ego.

Zobacz także: W rządzie cieszą się z inflacji? Poseł ma teorię
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Olo
10 miesięcy temu
Chyba opluwanie dramatycznego poziomu artykułów nie ma sensu…ale na litość boską: DO NACZELNYCH O2: CZYTAJCIE I POPRAWIAJCIE ZANIM WRZUCICIE NA PORTAL… aż oczy bolą i głowa puchnie od tego co odwalacie w ostatnich dwóch latach. To już nie jest śmieszne…to jest absolutny dramat!
Obfit
10 miesięcy temu
Obfity w tym roku są rzeczywiście srogie i tęgie!
Pol9
10 miesięcy temu
Żeby do roboty byli tak ochoczy jak na mecz
Jaffar84
10 miesięcy temu
Nie pomogła nawet podgrzewana nawet podgrzewana murawa, która działała przez całą noc. Obfity były tak obfite, że obiekt Burnley, Turf Moor, został zasypany. Coby tu jeszcze napisać?
123
10 miesięcy temu
Intrygują mnie te domowe mecze. Ktoś może wie coś więcej na ten temat
Meg
10 miesięcy temu
"Obfity były tak obfite, że obiekt Burnley, Turf Moor, został zasypany." Wszyscy autorzy tych artykułów to dno.
birton
10 miesięcy temu
qfno nas to obchodzi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić