Szybko pożałował swojej decyzji. Młody kibic błyskawicznie podmienił koszulkę

12

Ostatni mecz musiał być bardzo bolesny dla kibiców Manchesteru United. Ich zespół nie tylko poniósł sromotną klęskę, ale już od pierwszych minut prezentował się marnie na boisku. Przebieg meczu dotknął do żywego jednego z młodych kibiców Czerwonych Diabłów. Media społecznościowe obiegły zdjęcia ukazujące nastoletniego fana, który w przerwie meczu postanowił zmienić czerwoną koszulkę Manchesteru United na jasnoniebieski trykot drużyny przeciwnej.

Młody kibic zmienił w trakcie meczu koszulkę na trykot rywali (Twitter)

Derby Manchesteru zakończyły się miażdżącym zwycięstwem zespołu z Etihad. Manchester City jeszcze przed przerwą wyszedł na czterobramkowe prowadzenie. Tego było za dużo dla pewnego młodego fana Manchesteru United.

Młody fan nie wytrzymał. Zdecydował o zmianie koszulki

Media społecznościowe obiegły zdjęcia ukazujące chłopca na samym początku meczu. Na fotografii ma na sobie koszulkę Czerwonych Diabłów. Jak się jednak okazuje, nie młody kibic wytrwał w niej do zakończenia meczu.

Na fotografii z drugiej połowy chłopiec ma na sobie już jasnoniebieski trykot rywali, Manchesteru City. Zestawione ze sobą dwa zdjęcia błyskawicznie obiegły media społecznościowe. Opublikował je na Twitterze profil Out Of Context Football.

Zmienił koszulkę w trakcie meczu. Zdjęcia szybko obiegły media społecznościowe

Post odbił się szerokim echem w sieci. Część osób zwróciła uwagę, że chłopiec nie powinien się zbytnio zamartwiać, ponieważ jego "pierwotna" drużyna wygrała niejako drugą połowę 3:2. Nie zabrakło także słów wsparcia pod adresem młodego fana.

Pojawiły się jednak także komentarze krytykujące postawę kibica. – Nowoczesna piłka nożna w pigułce – napisał z przekąsem jeden z użytkowników.

Jeśli nie możesz ich pokonać, przyłącz do nich – stwierdziła kolejna osoba.

Ostatecznie Manchester City wygrał z Manchesterem United 6:3. Po trzy bramki dla City strzelili Erling Haaland oraz Phil Foden. Dla United trafili raz Antony i dwa razy Anthony Martial.

Obejrzyj także: niewiarygodne, co zrobił piłkarz. Ukradł koledze gola