Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

Tak Borek skomentował odejście gwiazdy KSW

3
Podziel się:

Koniec wielkiej historii w KSW. Z organizacją pożegnał się Roberto Soldić, który przeszedł do One Championship. Jego odejście jest szeroko komentowane. Głos zabrał nawet Mateusz Borek. Jego słowa mówią wszystko.

Tak Borek skomentował odejście gwiazdy KSW
Mateusz Borek (GETTY, NurPhoto)

Roberto Soldić przez ostatnie pięć lat siał postrach w KSW, nokautując kolejnych rywali. Soldić już w debiucie dla KSW sprawił, że było o nim głośno. "Robocop" biorąc walkę w zastępstwie, w grudniu 2017 roku, zdemolował ówczesnego mistrza kategorii półśredniej, Borysa Mańkowskiego.

Łącznie w KSW Chorwat stoczył dziewięć pojedynków, z których osiem zwyciężył. W ostatnim występie, w grudniu 2021 roku, Roberto Soldić znokautował Mameda Chalidowa i odebrał mu pas w kategorii średniej.

Choć ostatecznie Soldiciowi nie udało się osiągnąć porozumienia z KSW, to rozstanie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Teraz Chorwat spróbuje poważnie namieszać w azjatyckim One Championship.

Borek komentuje odejście gwiazdy

Odejście Chorwata z KSW skomentował także Mateusz Borek, publikując wpis na Instagramie. Jego słowa mówią wszystko.

Dziękuję za wszystkie niesamowite wieczory. Za klasę wielkiego mistrza. Zarówno w klatce KSW jak i poza nią. Przeszedłeś długą, trudną i wyboistą drogę, by być teraz w tym miejscu swojego życia i kariery. Zawsze będę pamiętał zarówno Twoje spektakularne nokauty jak i normalność, skromność, otwartość, poczucie humoru i wrażliwość na krzywdy ludzkie - rozpoczął Borek.
Bez Ciebie na pewno będzie nam trochę smutno. Ale musimy zrozumieć Twoją decyzję. Kariera sportowa trwa krótko i trzeba iść za głosem serca a może czasem raczej instynktu. Być maksymalnie zachłannym na sukces. Mam nadzieję, że wybrałeś dobrze. Zawsze będę Ci kibicował w nowym miejscu. Powodzenia Mistrzu! - dodał Borek.
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
John Wick PL
4 miesiące temu
I dobrze niech idzie tam gdzie będzie mógł osiągnąć więcej w KSW zdobył co chciał i niby dlaczego miałby się nie rozwijać? McGregor też zaczynał od Cage warriors i doszedł do UFC. Niech się chłopak nie hamuje tylko goni za marzeniami. Powodzenia Roberto.
Hahaha
4 miesiące temu
Jaś pejfojmej Kapela godnie to zastąpi
Dr alban
4 miesiące temu
Dezerter na sterydach. Nie poszedł do UFC bo musiał by odstawic strzykawki
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić