LAK| 

Tak czekał na żonę po "Tańcu z gwiazdami". Zdjęcie Małysza

56

Izabela Małysz ma za sobą debiut w programie "Taniec z Gwiazdami". Żona byłego skoczka narciarskiego zatańczyła walca angielskiego do piosenki... "Orła cień". Z trybun wspierał ją Adam, który czekał na nią z wielką niespodzianką!

Tak czekał na żonę po "Tańcu z gwiazdami". Zdjęcie Małysza
Iza i Adam Małyszowie (Instagram)

W poniedziałek wystartowała kolejna edycja show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który emitowany jest na Polsacie. To już 12. edycja programu! Wśród gwiazd jest sporo znanych postaci, m.in. Izabela Małysz, żona byłego skoczka narciarskiego. - To jest kolejny etap w moim życiu. Mąż jest spełniony, teraz nadszedł czas na spełnianie swoich marzeń - oznajmiła uczestniczka programu.

Małysz miał wielką niespodziankę

W debiucie Izabela mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Na trybunach pojawił się nie tylko Adam, ale też jej córka Karolina. Izabela Małysz-Stefano Terrazzino zatańczyli walca angielskiego do piosenki Varius Manx "Orła cień". Para zdobyła 25 punktów na 40 możliwych.

Wielki szacunek, bo ja bym chyba nie wyszedł - mówił Małysz po programie kilkukrotny medalista olimpijski.

Okazuje się, że Małysz czekał na żonę z wielką niespodzianką. O wszystkim pochwalił się na Instagramie. To piękne, czerwone róże. Bukiet robi wielkie wrażenie! Skoczek narciarski wrzucił także do sieci kilka zdjęć ze studia nagraniowego. Zrobił sobie fotkę ze Sławomirem, który pojawił się na widowni.

Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić