aktualizacja 

Zaskoczenie? Oto jak teraz wygląda Andrzej Gołota

31

Andrzej Gołota jest legendą polskiego sportu. Tym razem małżonka Andrzeja pokazała zdjęcie z imprezy przyjaciela, na której były pięściarz bawił się doskonale.

Zaskoczenie? Oto jak teraz wygląda Andrzej Gołota
Tak wygląda teraz Andrzej Gołota. Był na wyjątkowej imprezie (Instagram.com)

W przeszłości jego walkami żył cały kraj. Andrzej Gołota to jeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych w historii. Był na absolutnym topie, gdy kilkukrotnie walczył o pas mistrza świata w wadze ciężkiej. Jego pojedynki w Stanach Zjednoczonych oglądały miliony Polaków przed telewizorami.

Andrzej nie planuje wracać na stałe do Polski, mieszka w Chicago, w którym osiedlił się kilkanaście lat temu. On sam nie korzysta z mediów społecznościowych, jednak jego żona Mariola już tak. Dzięki niej wiemy, co słychać u byłego pięściarza.

Na najnowszym zdjęciu widzimy, że Mariola i Andrzej wybrali się na 70-urodziny swojego przyjaciela - Frankie Czarkowskiego. - Nasz drogi przyjacielu od ponad 30 lat! To była niezapomniana impreza - napisała na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Na fotografii widzimy Andrzeja, który wciąż znajduje się w dobrej formie. Były pięściarz mocno dba o swoją kondycję. Jego ulubionym zajęciem są spacery, szczególnie ze swoimi psami.

Gołota na emeryturze. Miliony na koncie

Mariola i Andrzej prowadzą bardzo dostatnie życie. Były pięściarz nie ukrywa, że jest wielkim miłośnikiem Mercedesów. Co 2-3 lata kupuje sobie najnowszy model Mercedesa S500. Łącznie - według dziennikarza Przemysława Garczarczyka - Gołota mógł na ringu zarobić około 9-10 mln dolarów.

Andrzej Gołota pożegnał się z kibicami w ringu 25 października 2014 roku, kiedy to w walce pokazowej w Częstochowie zmierzył się z Daniellem Nicholsonem.

Zanim przeszedł na zawodowstwo, reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy (brązowy medal w 1989 roku) i świata, a także na igrzyskach olimpijskich (brązowy medal w 1988 roku w Seulu).

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić