VDB| 
aktualizacja 

Tak wyglądali po walce MMA. Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

65

Walka Mateusza Makarowskiego z Krystianem Blezieniem na MMA Attack 4 to było prawdopodobnie najbardziej krwawe starcie 2022 roku w polskim MMA. Obaj odnieśli ogromnie obrażenia, a ich zdjęcia dzień po tym pojedynku podbiły media społecznościowe. Uwaga. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Tak wyglądali po walce MMA. Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Walka Mateusza Makarowskiego z Krystianem Blezieniem (Twitter, Anita Ostasz)

Chyba nikt nie spodziewał się, że Mateusz Makarowski i Krystian Blezień zrobią takie show na otwarcie MMA Attack 4. Polacy walczyli z ogromną determinacją i chęcią wygranej. Zostawili na macie wiele zdrowia, ale za to spotkał ich ogromny aplauz fanów.

Krwawe starcie na MMA Attack 4

Pojedynek Makarowskiego z Blezieniem to było to, co uwielbiają oglądać fani sportów walki. Obaj nie kalkulowali i szczególnie w stójce walczyli niemalże bez obrony, za to rzucali się do szaleńczych ataków.

Ostatecznie zdaniem sędziów wygrał Mateusz Makarowski. Jednak zarówno on, jak i jego rywal zasłużyli na ogromne brawa. Zresztą nie bez przyczyny fani w mediach społecznościowych okrzyknęli to starcie najbardziej krwawym w 2022 roku.

Przerażające zdjęcia

Obaj zawodnicy w mediach społecznościowych pochwalili się, że ich walka została doceniona przez organizatorów. Nie wiadomo jaka to będzie kwota, jednak widząc zdjęcia obu zawodników po tym starciu, to bez wątpienia zasłużyli na solidną wypłatę. Mało kto zostawia tyle zdrowia podczas swoich występów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Obaj do tej pory nie należeli do zbyt popularnych zawodników w Polsce. Jednak jak już wrócą do zdrowia, to z pewnością zasłużyli oni na kolejną szansę w dużej organizacji, aby pokazać się szerokiej publiczności.

W walce wieczoru MMA Attack 4 bez większych problemów wygrał faworyt gospodarzy - Adam Wieczorek. Pokonał on doświadczonego Olivera Thompsona. Natomiast w co-main evencie Vaso Bakocević wygrał ze znanym freak fighterem Mateuszem Murańskim.

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić