VDB| 

To się dzieje naprawdę! Fame MMA zorganizuje walkę, której pragną fani

37

To konflikt, który trzeba było rozwiązać w klatce. Dwóch raperów Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk oraz Filip "Filipek" Marcinek obrażają się w mediach społecznościowych od miesięcy. Co więcej, śmiało można powiedzieć, że obaj tworzyli scenę freak fightów w Polsce. Dlatego ich walka po prostu musiała się wydarzyć. Fani są w ekstazie po decyzji Fame MMA.

To się dzieje naprawdę! Fame MMA zorganizuje walkę, której pragną fani
Na zdjęciu: Dariusz 'Daro Lew' Kaźmierczuk (Instagram.com)

Wydaje się, że jeżeli ktoś jest fanem freak fightów to po prostu musiał czekać na to zestawienie. Wszystko wskazywało na walkę Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem, ale ciągle brakowało szczegółów. W niedzielę jednak organizatorzy gali Fame MMA 16 pozytywne zaskoczyli kibiców.

Już od miesięcy "Daro Lew" zaczepia w mediach społecznościowych "Filipka". Kaźmierczuk co chwila wymyśla dla swojego rywala jakiś nowy pseudonim i stara się tłumaczyć fanom, dlaczego tak powinni nazywać Marcinka. Ostatnio to np. "Pasikonik" czy "Żabie gó**o".

Początkowo Filip Marcinek nie odpowiadał na te zaczepki. Z czasem były one jednak coraz bardziej intensywne, dlatego "Filipek" zaczął odpowiadał rywalowi. W związku z tym byliśmy świadkami wielu wymian czy to na Twitterze, czy to podczas "debaty" na portalu MMA.pl.

Konflikt nabierał tak na sile, że to po prostu musiało się wydarzyć. Już nie tylko "Daro Lew" wyzywał "Filipka" do walki, ale fani zaczęli pisać do różnych organizacji freak fightowych, aby ci zorganizowali to starcie. Ostatecznie na ten ruch zdecydowało się Fame MMA i tę walkę zobaczymy na listopadowej gali.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Publika szaleje

Ze sportowego punktu widzenia to zestawienie nie ma większego sensu. Dariusz Kaźmierczuk to jeden z najbardziej doświadczonych freak fighterów. Stoczył 12 pojedynków, ale z tego aż 11 przegrał i to większość w 1. rundzie. Natomiast Marcinek w klatce pojawiał się 4-krotnie, z czego dwa razy wygrał, a dwa razy musiał uznać wyższość rywala.

Tutaj jednak nie chodzi o sportowe widowisko. Emocje pomiędzy tymi zawodnikami są wielkie i fani oszaleli po ogłoszeniu tej walki. Wystarczy zobaczyć na komentarze pod postem oficjalnego kanału Fame MMA.

Nie zasłużyliśmy na takie starcie- napisał Mateusz Kaniowski, znany komentator i dziennikarz.
Main evencik jak dla mnie - skomentował Michał "Boxdel" Baron, współwłaściciel Fame MMA.
"Groźne starcie" - dodał Rafał "Takefun" Góniak.
Łaaaaaa to będzie moc - emocjonował się Krystian "Profesor Wilczur" Wilczak.
WALKA ROKU - podsumował Dawid Malczyński.

Gala Fame MMA 16 odbędzie się 5 listopada. W walce wieczoru zawalczą Marcin Dubiel oraz Mateusz "Tromba" Trąbka. Na gali wystąpią m.in. Patryk "Bandura" Bandurski oraz Dawid "Dzinold" Rzeźnik.

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić