Tak zareagowała na wybór Tuska. Padły znaczące słowa
Dzisiejsze posiedzenie sejmu wywołało ogromne emocje wśród opinii publicznej. Swoje zdanie na ten temat wyrazili również przedstawiciele świata sportu. Wymowny wpis na Instagramie opublikowała w poniedziałek żona jednego z najlepszych polskich piłkarzy.
Poniedziałkowe posiedzenie sejmu doprowadziło do wielkich zmian w polskim porządku politycznym. Swoje expose wygłosił dotychczasowy premier, Mateusz Morawiecki. Zgodnie z oczekiwaniami rząd Morawieckiego nie zdobył wotum zaufania, co w praktyce oznaczało jego upadek.
Poparcie większości sejmowej zdobył za to Donald Tusk, który został premierem. Poniedziałkowe wydarzenia odbiły się dużym echem społecznym, a swój komentarz na ten temat opublikowało wiele osób związanych ze światem sportu. Jedną z nich była Laura Zielińska, żona piłkarza Napoli i wielokrotnego reprezentanta Polski, Piotra Zielińskiego.
Tusk kontra Nawrocki. Polacy wybrali ulubieńca
Kobieta odniosła się do wydarzeń rozgrywających się w sejmie na swoim Instastories. Jak widać, w poniedziałek Zielińska pilnie śledziła informacje z izby niższej parlamentu. Na widocznym na jej profilu zdjęciu widać fragment przekazu TVN 24, w którym poinformowano, że Donald Tusk został premierem.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Zielińska ewidentnie ucieszyła się ze zmiany władzy w polskim parlamencie, co wyraziła w dość wymowny sposób. Udostępnione przez siebie zdjęcie skomentowała kilkoma słowami, które podkreślają jej zadowolenie z faktu objęcia przez Donalda Tuska funkcji premiera.
Miło wrócić do takiej Polski - krótko oceniła, dodając do swojego wpisu emotikon przedstawiający narodową flagę.
Laura i Piotr Zielińscy od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. Piłkarz występujący obecnie w Napoli oświadczył się swojej wybrance w czerwcu 2017 roku, a dwa lata później para wzięła ślub. W maju 2021 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Maksymilian. Laura Zielińska jest modelką, a także rozwija swoją markę osobistą w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób.