Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
VJA
|

Takie jest motto Pudzianowskiego. Te słowa zaprowadziły go na szczyt

1
Podziel się:

Mariusz Pudzianowski jest ostatnio bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Teraz zaprezentował swoje motto, które zaprowadziło go na sam szczyt.

Takie jest motto Pudzianowskiego. Te słowa zaprowadziły go na szczyt
Mariusz Pudzianowski (NurPhoto via Getty Images, NurPhoto)

Mariusz Pudzianowski jest perfekcjonistą i dzięki temu w sporcie osiąga duże sukcesy, na każdy z nich bardzo mocno pracował.

Znany sportowiec nie ukrywa, że nie został obdarzony wielkim talentem. Do wszystkiego w swoim życiu musiał dojść ciężką, a momentami heroiczną pracą. To ona zaprowadziła go na sam szczyt.

Jak chcesz coś mieć to pracuj ciężko i nie szukaj wymówek! - to motto życiowe Pudzianowskiego, które opublikował w mediach społecznościowych.

Sportowiec i ogrodnik. Zapracowany Pudzianowski

Pudzianowski żyje nie tylko ze sportu, ale prężnie pracuje także w swoim gospodarstwie. W sierpniu chwalił się 12-godziną pracą w ogrodzie. W listopadzie natomiast razem z pracownikami sadził 9 tysięcy drzewek.

Zobacz także: Ferie 2021. Obowiązkowe testy w hotelach?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Polska
2 lata temu
Jak chcesz zmienić ten okropny rząd to idź na wybory i nie szukaj wymówek. Polacy mają już dość . Zmanipulowane prawiczki nie mają pojęcia na co głosowali i że wciśnięto im do głów hasła o Polsce i wrogach zewnętrznych jak i wewnętrznych.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić