Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KOZ
|

Takiej gali w Polsce nie było. Dymy podczas konferencji!

33
Podziel się

Organizatorzy gal freak fightów cały czas prześcigają się w pomysłach. Dużą popularnością cieszą się w Polsce Fame MMA czy MMA-VIP. Teraz jednak włodarze poszli o krok dalej. 27 listopada odbędzie się gala AlkoMaster. Na starcie pojawią się tacy zawodnicy jak Kasjusz "Don Kasjo" Życiński czy Amadeusz "Ferrari" Roślik. Ich zadaniem nie będzie jednak walka na pięści.

Takiej gali w Polsce nie było. Dymy podczas konferencji!
Zbliża się pierwsza gala AlkoMaster (YouTube.com)
bFdVLjed

Impreza AlkoMaster jest szumnie zapowiadana przez organizatorów. Zapewniają oni, że będzie to połączenie wszystkich gal freak fightów, jakie do tej pory się odbyły. Całość ma zostać unowocześniona i wzniesiona na najwyższy poziom.

Wiadomo, jak będą wyglądały pojedynki. Zawodnicy mają mierzyć się jeden na jednego, ale przewidywane są także kombinacje pięcioosobowe. Walki składać się będą z pięciu rund o określonym czasie. Uczestnicy mają otrzymać ilość alkoholu dopasowaną do kategorii wagowej.

bFdVLjef

Spożywanie alkoholu nie będzie jednak jedynym zadaniem. Zwycięzca danej rundy będzie losował wyzwanie, jakie należy następnie wykonać. Wśród nich mają znaleźć się np. zjedzenie żywej larwy, czytanie wiersza bądź robienie jaskółki.

Przygotowano sześć kategorii wagowych. Najniższa do 50 kg, najwyższa natomiast to grupa open, gdzie limity nie obowiązują. W niedzielę odbyła się pierwsza konferencja prasowa, podczas której doszło do zamieszania.

Zobacz także: ALKOMASTER 1: KONFERENCJA
bFdVLjel

Amadeusz "Ferrari" Roślik pobił się z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Wcześniej pomiędzy nimi doszło do ostrej wymiany zdań. Zawrzało także m.in. pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Adrianem Ciosem. Działo się naprawdę sporo.

Organizacja zakontraktowała aż 44 zawodników. Wśród nich nie brakuje gwiazd Fame MMA, z Kasjuszem Życińskim i Amadeuszem Roślikiem na czele. W imprezie wezmą ponadto udział m.in. Ewelina "Ewelona" Kubiak, Patryk "Pasza" Paszkiewicz, Marek "Kruszwil" Kruszel czy Alan "Psychotrop" Gruchała. Organizatorzy zapewniają, że nad wszystkim czuwać będą lekarze.

bFdVLjem

AlkoMaster 1. Gdzie oglądać?

Gala AlkoMaster 1 odbędzie się 27 listopada o godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie w systemie pay-per-view. W przedsprzedaży dostęp kosztuje 15 i 25 zł, natomiast w dniu gali ceny ustalono na 25 i 35 zł. Łącznie odbędzie się 13 pojedynków, a w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Maciej Rataj.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdVLjeG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
asa
2 miesiące temu
Piękne rzeczy promujecie. Piękne. Koniec z wchodzeniem na ten ,,portal"
jsbs
3 miesiące temu
100tys z udział a ktoś płaci by oglądać, brawo wy
wet
3 miesiące temu
wszsytcy krytykuja- to kto to oglada ?
bFdVLjeH
Marko
3 miesiące temu
Następne będzie PATOMASTER, tv która to pokazuje sama wystawia sobie ocenę.Może TVP?
Viper
3 miesiące temu
A myslalem ze Polacy juz nizej nie upadna.
Polska siła
3 miesiące temu
Upadek sportu
lll
3 miesiące temu
Niech buma spod sklepu zaproszą na tą galę.
AntyPatol
3 miesiące temu
Bilety kupili z Pincet Plusz...
Gary
3 miesiące temu
To juz jest tragedia
Patologiczne ...
3 miesiące temu
To pokazuje ile jest w Polsce patologii, bo jakby nie było patologicznych widzów to, by nie było patologicznych wystąpień takich cyrkowców, bo nikt, by za to im nie zapłacił, więc ten cyrk nie mógłby funkcjonować, a z racji tego, że ludzie za to płacą, to ten patologiczny interes, będąc finansowo opłacalny, cały czas się kręci i rozwija.
Bobik
3 miesiące temu
Wszystko to można ująć w jednym tytule filmowym "idokracja", do tego zmierzamy
Jozio
3 miesiące temu
Poniżej krytyki
Myśliwy
3 miesiące temu
Naprawdę nie da się wprowadzić odstrzału prewencyjnego?
bFdVLjez
Hsh
3 miesiące temu
Jaki kraj takie imprezy, zawsze znajdą się bezmózgi które chętnie za to zapłacą
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić