Takiej walki w Polsce jeszcze nie było. Clout MMA ponownie szokuje

5

Gale freakowe przyzwyczaiły do tego, że dochodzi na nich do pojedynków w niestandardowych formułach. Podobnie będzie również na Clout MMA 5, w trakcie której widzowie będą świadkami... walki w samochodzie. Co więcej, federacja ogłosiła konkurs, który wyłoni jednego z uczestników tego starcia.

Takiej walki w Polsce jeszcze nie było. Clout MMA ponownie szokuje
Zdjęcie z gali Clout MMA (Licencjodawca, Clout MMA)

8 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się gala Clout MMA 5. Federacja powoli odsłania pierwsze informacje na temat karty walk. Do tej pory ogłoszono, że Denis Załęcki zmierzy się z w MMA z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem, a Adam Josef w formule K-1 zawalczy z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem, którzy będą wymieniać się co rundę.

Kolejne ogłoszenie nastąpiło w niedzielę (28.04). Jak poinformowano w mediach społecznościowych Clout MMA, na najbliższej gali dojdzie do pierwszej w historii polskich freak fightów walki w... samochodzie. Jednym z jej uczestników będzie pochodzący z Ukrainy taksówkarz Serhij, który zdobył popularność za sprawą viralowych filmików krążących w sieci.

Jego przeciwnik zostanie wyłoniony w ramach konkursu ogłoszonego przez Clout MMA i skierowanego do fanów freak fightów. Mogą w nim wziąć udział mężczyźni, którzy ukończyli 18 lat i nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportów walki. Co ważne, starcie odbędzie się w kategorii wagowej do 55 kilogramów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Został zawieszony za zażycie narkotyków. Mówi o planach na przyszłość

Aby wystartować w konkursie, należy opublikować trwający maksymalnie 30 sekund filmik na TikToku, w którym uczestnicy przekonają organizatorów, że to właśnie oni powinni wziąć udział w walce. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 maja, a wszystkie szczegóły znajdują się w niedzielnym wpisie federacji . 

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na galach freakowych w Polsce co rusz dochodzi do walk w niecodziennych formułach. Byliśmy już świadkami np. pojedynku w budce telefonicznej, a także starć bokserskich, w których jeden z zawodników występował z ręką przywiązaną do pasa. Jak widać Clout MMA chce jeszcze bardziej przesunąć granice absurdu.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić